Już dwa miliony fanów Guild Wars

Firmy ArenaNet oraz Ncsoft odpowiedzialne za produkcję i dystrybucję dwóch tytułów z serii Guild Wars (Guild Wars, Guild Wars: Factions) poinformowały, że do rąk kupujących trafiło już ponad dwa miliony pudełek z grą.

Już dwa miliony fanów Guild Wars
Guild Wars zadebiutowało na rynku w kwietniu 2005 roku. Tytuł szybko zdobył uznanie zarówno graczy, jak i recenzentów największych serwisów traktujących o grach komputerowych.

Pozycję GW na rynku gier MMO umocnił i rozsławił wydany dwa miesiące temu dodatek o podtytule Factions. Wprowadził on nowy kontynent i znacznie rozbudował tryb pvp.

Jak widać, gracze tego właśnie oczekiwali. GW: Factions szybko stało się hitem zajmując czołowe miejsca na listach sprzedaży. W zeszłym miesiącu gra była najchętniej kupowaną pozycją zarówno w USA jak i w Europie.

Jeden z założycieli studia ArenaNet, Patrick Wyatt, podziękował z tej okazji wszystkim fanom Guild Wars za nieustanne wsparcie i niesłabnący entuzjazm dla gry. Obiecał także jej ciągły rozwój, tak, by z każdym nowym rozdziałem (a wszystko wskazuje na to, że jeszcze trochę ich ujrzycie) GW było większe i lepsze.