Już dziś możesz zdobyć -50% rabatu na AGD w Biedronce. Ostatni dzień promocji!

Noworoczne zakupy? Już teraz możesz zaoszczędzić do -50% w stacjonarnych sklepach Biedronka! Promocją są objęte różnorodne artykuły AGD - sprawdź, jak skorzystać z rabatu, póki jest aktywny.

fot. PCWorld

W sierpniu bieżącego roku nastąpiło wyczekiwane uruchomienie platformy internetowej Biedronka Home. Mimo to, sieć nie zrezygnowała z poszerzania asortymentu artykułów przemysłowych w sklepach stacjonarnych. Najnowsza akcja może zachęcić do zakupów niejednego łowcę okazji...

Biedronka: -50% rabatu na artykuły przemysłowe

Jeśli w ostatnim czasie wpadło Ci w oko coś z oferty artykułów przemysłowych, lepszej okazji do zakupu nie będzie. Już od 2 stycznia, masz szansę dokonać zakupów z dość dużą zniżką. Promocja obowiązuje przy zakupie dwóch produktów objętych akcją, podczas zakupów naliczony zostanie -50% rabat na drugi, tańszy produkt. Wśród nich znajdować mogą się m.in. sprzęty AGD - dostępność konkretnych modeli może jednak różnić się w zależności od danego sklepu.

Zobacz również:

Już dziś możesz zdobyć -50% rabatu na AGD w Biedronce. Ostatni dzień promocji!

Gdy mowa o zasadach, w ramach promocji możesz kupić maksymalnie 5 produktów objętych rabatem na dzień na kartę Moja Biedronka. Akcja potrwa od 2 do 4 stycznia i dotyczy wyłącznie oferty stacjonarnej. Wszelkie szczegóły, jak i konkretne kategorie objęte zniżką znajdziesz pod tym linkiem. Koniecznym jest okazanie się kartą lojalnościową lub aplikacją sieci sklepów. Oferta może różnić się w zależności od dostępności artykułów w poszczególnych lokalizacjach.

Może zainteresować Cię również: Biedronka Home - ruszyła wielka noworoczna wyprzedaż!


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: