Już jutro premiera PlayStation 3

W nocy z 22 na 23 marca odbędzie się polska premiera długo oczekiwanej konsoli PlayStation 3. Podczas inauguracji sprzedaży w Japonii i USA pod sklepami ustawiały się kilometrowe kolejki. Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy u nas sytuacja będzie podobna.

Już jutro premiera PlayStation 3

Jak poinformowało Sony Poland, nocna premiera odbędzie się w 13 centrach Sony na terenie 10 miast w całym kraju. Poniżej podajemy listę ww. centrów:

Bydgoszcz, ul. Dworcowa 29

Gdynia, ul. Świętojańska 103

Katowice, ul. Uniwersytecka 13

Kraków, ul. Karmelicka 62

Łódź, ul. Piotrkowska 69

Poznań, ul. Powstańców Wielkopolskich 4

Rzeszów, ul. Asnyka 2

Szczecin, al. Niepodległości 16

Warszawa, al. Jana Pawła II 29

Warszawa, ul. Grzybowska 80/82

Warszawa, al. KEN 105

Warszawa, ul. Świętokrzyska 34

Wrocław, ul. Kościuszki 15

Sugerowana cena urządzenia wynosi 2399 zł - pytanie zatem ilu polskich graczy będzie stać na taki wydatek. Niezależnie od tego, wszystko wskazuje, że rywalizacja między konsolami i u nas nabierze rumieńców. Jak na razie dominuje Xbox 360, choć trzeba przyznać, że również Nintendo Wii ma sporą rzeszę fanów.

Jednego możecie być pewni - na miejscu premiery na pewno nie zabraknie ekipy Gamestar TV, która specjalnie dla was sfilmuje przebieg tego wydarzenia. Zapraszam do oglądania Games Show, bo już w przyszłą środę pokażemy Wam obszerny reportaż dotyczący inauguracji konsoli zarówno w Polsce jak i na rynkach zagranicznych.