Już można składać zamówienia przedpremierowe na iPhone'a 13

Dzisiejsze popołudnie w końcu pozwoli na zakup najnowszego iPhone'a. Który model wybrałeś?

Źródło: Apple

Trzy dni po wtorkowej prezentacji, Apple otwiera dziś zamówienia przedpremierowe na swoje najnowsze smartfony z serii iPhone 13. W tym roku wszystkie cztery modele będą dostępne jednocześnie, w przeciwieństwie do zeszłego roku, kiedy linia iPhone 12 przybyła w parach.

W Polsce, sklep internetowy Apple zostanie otwarty o godzinie 14:00. Pierwsza fala obejmuje 30 krajów i regionów, a wysyłki (czyli odbieranie urządzeń z fizycznych sklepów) rozpoczną się za tydzień - 24 września.

Zobacz również:

Źródło: Apple

Źródło: Apple

Apple Store jest obecnie wyłączony, więc nie można kupić nawet starszych urządzeń. Jednak kiedy sklep zostanie ponownie uruchomiony, iPhone 12 i 12 mini, iPhone 11 oraz iPhone SE (2020) również będą dostępne, lecz tym razem w niższych cenach.

Jeśli wciąż zastanawiasz się nad kupnem najnowszego iPhone'a 13, koniecznie sprawdź nasz materiał zbiorczy o tym smartfonie. Dla tych, którzy już zdecydowali się na jego zakup, polecamy dobranie odpowiedniej ładowarki, a także ochronnego etui.

AKTUALIZAJA 17.09.2021, 14:00

Strona Apple Store jest aktywna. Polscy fani firmy z Cupertino mogą już składać zamówienia przedpremierowe na najnowsze smartfony z lini iPhone 13.

Źródło: Apple

Źródło: Apple