Już od jutra kolejne 10 GB w T-Mobile

Okres społecznej kwarantanny powoduje, że transfer internetu wykorzystywany jest wyjątkowo szybko, dlatego sieć komórkowa T-Mobile po raz kolejny proponuje użytkownikom pakiet 10 GB danych w prezencie. Działania operatora mają na celu ułatwiać pracę w domu, naukę zdalną oraz kontakt z najbliższymi. Warto z tego skorzystać.

T-Mobile wciąż proponuje atrakcyjne rozwiązania dla swoich klientów. Sieć komórkowa bierze udział w społecznej akcji #zostańwdomu , a także prowadzi nową kampanię: Jesteśmy dla Ciebie, którą podkreśla swoje zaangażowanie w potrzeby użytkowników. Z darmowych paczek od T-Mobile skorzystało już milion klientów. Dlatego T-Mobile nie rezygnuje z promocji i po raz kolejny udostępnia darmową paczkę 10 GB danych. Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni T Mobile – zarówno posiadający abonament, jak i użytkownicy ofert MIX oraz na kartę.

Aktywacja 10 GB

Bezpłatne gigabajty można aktywować za pomocą aplikacji Mój T-Mobile od 3 kwietnia do 5 kwietnia, do końca dnia. Następnie w ciągu 72 godzin po zleceniu aktywacji użytkownicy otrzymają potwierdzenie od operatora.

W przypadku ofert na kartę i MIX dodatkowy limit 10 GB ważny jest przez 7 dni, natomiast klienci abonentowi mogą korzystać z paczki nieco dłużej – tym razem nie do wystawienia najbliższej faktury, ale przez cały kolejny cykl rozliczeniowy.

Szczegóły promocji znajdują się na stronie: www.t-mobile.pl

Jeśli przenieśliście swoje biuro do domu, warto zadbać o komfort oraz wygodę podczas wykonywania codziennych obowiązków. Polecamy ranking najlepszych foteli biurowych.