Już wiemy, gdzie i kiedy LG G Flex 2 trafi do sprzedaży w następnej kolejności

Na styczniowych targach CES 2015 w Las Vegas koreańska firma LG zaprezentowała bardzo ciekawe urządzenie o nietypowym ekranie. Następca LG G Flex został wprowadzony początkowo do sklepów w ojczystym kraju producenta. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, gdzie LG G Flex 2 trafi do sprzedaży w następnej kolejności i poznaliśmy datę premiery.

LG G Flex 2 to następca zeszłorocznego smartfona LG G Flex. Oba urządzenia cechują się nietypowym, wygiętym ekranem. Najnowszy model smartfona w ofercie koreańskiego producenta o topowej specyfikacji i wyjątkowej budowie z początku trafił do sprzedaży w Korei Południowej pod koniec stycznia. Teraz dowiedzieliśmy się w jakim kraju LG G Flex 2 pojawi się w następnej kolejności już w marcu.

Jak donosi serwis Phone Arena, LG G Flex 2 zmierza do Singapuru. Urządzenie ma trafić na sklepowe półki 14 marca. Już od przedostatniego dnia lutego klienci będą mogli składać na nie zamówienia typu preorder. Urządzenie na wolnym rynku będzie sprzedawane za około 800 dol. To całkiem sporo jak na phablet, nawet o topowych parametrach.

Już wiemy, gdzie i kiedy LG G Flex 2 trafi do sprzedaży w następnej kolejności

G Flex 2 to kolejny smartfon firmy LG

Niestety, nadal nie wiadomo, kiedy to wyjątkowe urządzenie LG z segmentu premium będzie miało oficjalną premierę w Polsce. Możliwe zresztą, że nigdy nie pojawi się na naszym rynku i zainteresowani nim użytkownicy muszą jak na razie sprowadzać je do kraju na własną rękę.

To może być jednak jak na razie dość trudne, bo na debiut LG G Flex 2 czekają też konsumenci z innych europejskich państw oraz ze Stanów Zjednoczonych. LG ma jednak dobre relacje z operatorami w USA, więc premiera powinna nastąpić stosunkowo niedługo.