Już wkrótce nowa książka uniwersum Marvela - "Avengers: Wszyscy chcą rządzić światem"

Wkrótce do sklepów trafi najnowsza powieść Dana Abnetta, w której znajdzie się wszystko co najlepsze w historiach o superbohaterach. To tutaj potężni Avengersi zmierzą się ze swoimi największymi wrogami i to wszystkimi naraz! Kiedy książka pojawi się w sprzedaży?

Książka The Avengers: Wszyscy chcą rządzić światem, opracowana przez wydawnictwo Insignis, pojawi się w księgarniach już 2 września. Fantastyczna powieść Dana Abnetta zabierze Was do Berlina, Waszyngtonu, na Syberię oraz na marvelowską wyspę Madripoor. Spotkacie Kapitana Amerykę, Thora, Irona Mana, Hawkeyea, Czarną Wdowę, Bruce’a Bannera i Nicka Fury’ego, a także Hydrę, dysponującą syntetycznym patogenem, za pomocą którego dąży do podporządkowania sobie całej ludzkości. Pojawi się także A.I.M., czyli Agencja Innowacji Technicznych – oni z kolei chcą skazić światowe zasoby wody nanotechnologicznym produktem zniewalającym umysły. Nie zabraknie Ultrona z ziemską technologiczną osobliwością praktycznie w zasięgu jego metalowej ręki oraz Dormammu – ten planuje ocalić świat… po prostu go przejmując. A na koniec High Evolutionary, który pracuje nad modyfikacją genomu człowieka, mającą przeobrazić ludzkość w rasę eugenicznych niewolników.

Wszyscy oni chcą rządzić światem – a tylko Avengersi mogą powstrzymać przerażające zapędy superzłoczyńców.

Już wkrótce nowa książka uniwersum Marvela - "Avengers: Wszyscy chcą rządzić światem"

Doskonałą jakość gwarantuje sam autor – który siedmiokrotnie znalazł się na liście bestsellerów "New York Timesa", zdobył nagrodę Best Comic Writer w 2003 roku i napisał ponad pięćdziesiąt książek – w tym bestseller "Warhammer 40 000", powieści i fabuły dla "Doktora Who", "Torchwood" i "Primeval".

Książkę w przedsprzedaży możecie kupić TUTAJ.

Zobaczcie również: Hitman oraz Shadowrun Collection za darmo w Epic Games Store