Już wkrótce trzy premiery w serii Dobra Gra

Aarkash: Legacy, Albedo oraz Meridian: New World pojawią się na polskim rynku w dniu 20 maja 2015.

Aarklash: Legacy - to strategia fantasy z elementami RPG osadzona w świecie z gry bitewnej Konfrontacja. W grze stajesz na czele oddziału najemników, zanurzając się w mrocznym świecie fantasy, ogarniętym odwiecznym konfliktem pomiędzy antagonistycznymi frakcjami. Na graczy czekają setki bitew oprawione bogatą fabułą, 8 klas postaci z rozbudowanymi drzewkami umiejętności i legendarne potyczki z potężnymi bossami, wymagające przemyślenia taktyki swojej drużyny w trakcie aktywnej pauzy.

Albedo: Eyes From Outer Space to pierwszoosobowa gra przygodowa, inspirowana filmami science fiction z lat 60’. Gracz wciela się w nocnego stróża, pilnującego na wpół opuszczone laboratorium badawcze. Kompleksem wstrząsa eksplozja, a bohater po odzyskaniu przytomności próbuje wydostać się z walącego budynku. Eksplorując bazę natykasz się na dziwne organizmy, które nie przypominają niczego, co można spotkać na Ziemi. Czy to efekt nieudanego eksperymentu biologicznego? Walcz o przetrwanie, odkryj tajemnicę i pokonaj wszystkie przeszkody, jakie staną na twojej drodze – przygotuj się na wymagające łamigłówki i liczne mini-gry.

Meridian: New World – to idealna propozycja dla miłośników RTS, którzy od czasu kapitalnego Grey Goo poszukiwali nowych wyzwań w tym gatunku. Ta strategia czasu rzeczywistego osadzona w klimacie science-fiction oddaje Ci dowództwo nad ekspedycją, którą zostaje wysłana na obcą, rzekomo niezamieszkała planetę, z której dochodzą zaskakujące wezwania o pomoc. Przygotuj się na kampanię z misjami połączonymi silnym wątkiem fabularnym, dokładającą do gatunku RTS także elementy RPG i oferującą pełną swobodę w planowaniu strategii. Akcje sabotażowe czy frontalny atak? Bogaty i zróżnicowany arsenał jednostek zaspokoi apetyt wszystkich strategów.

Wszystkie gry w serii Dobra Gra będą dostępne od 20 maja 2015 r. na PC w cenie 19,90 zł.