Już za dwa tygodnie StarForce 2010 z udziałem Dartha Vadera

Trwają przygotowania do wielkiego zlotu fanów Star Wars, który odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 10-12 września 2010 r. Tegoroczne spotkanie szykuje się jeszcze ciekawiej od poprzednich edycji. Po pierwsze, z powodu obchodów 30. rocznicy powstania II części sagi "Imperium kontratakuje" i po drugie, bo przybycie na zlot zapowiada sam David Prowse, legendarny odtwórca roli Dartha Vadera.

StarForce 2010 rozpocznie się paradą fanów, która wyruszy spod Opery Novej i pomaszeruje znanymi bydgoskimi ulicami. Kolejne atrakcje będą mieć miejsce na Wyspie Młyńskiej.

Już za dwa tygodnie StarForce 2010 z udziałem Dartha Vadera
Imprezę rozpocznie przedstawienie splatające losy uniwersum z historią i osiągnięciami Bydgoszczy oraz Torunia. Dalej to, co fani lubią najbardziej - spotkania z zaproszonymi gośćmi. Na zlocie będzie można porozmawiać m.in. ze Staszkiem Mąderkiem, reżyserem filmu "Stars In Black", z braćmi Kulesza, twórcami najlepszych w Polsce replik statków i mieczy świetlnych czy Tomaszem Bednarkiem, którego głosem w Nowej trylogii mówi Anakin Skywalker.

Zobacz również:

  • Star Wars Knights of the Old Republic Remake trafi na PS5. Zobacz zwiastun
  • Najciekawsze zestawy LEGO dla graczy i fanów popkultury

Najważniejszym gościem będzie oczywiście odtwórca roli jednego z najbardziej znanych czarnych charakterów w historii kina, Dartha Vadera - David Prowse.

Inne atrakcje to pojedynki na miecze świetlne, rysowanie największego komiksu świata, walki robotów i mnóstwo konkursów. Dla dzieci i młodzieży organizatorzy szykują interaktywną grę, w której można będzie wcielić się w agenta Rebelii i wykonać wyznaczone zadanie.

IDG Polska z pewnością wyśle na zlot swoich przedstawicieli. Udział w StarForce 2010 jest bezpłatny. Więcej informacji o zlocie znajdziesz na oficjalnej stronie StarForce. Do zobaczenia, niech moc będzie z Tobą!