KISS kusi usługami dodatkowymi

Od lipca użytkownicy odtwarzaczy DVD/DivX duńskiej firmy KISS Technology mogą korzystać z dodatkowych usług serwisowych. Veracomp, autoryzowany dystrybutor produktów KiSS w Polsce, wprowadził nową usługę "KiSS Assistance".

Usługa ta rozwija już istniejącą 24-miesięczną gwarancję serwisu technicznego realizowanego w systemie door-to-door. Wykupując pakiet "KiSS Assistance" posiadacze odtwarzaczy KiSS. otrzymają dodatkowe świadczenia takie, jak: wymiana uszkodzonego urządzenia na nowy w ciągu 5 dni roboczych oraz bieżące aktualizacje firmware'u dostarczane na płycie CD pocztą.

Na płycie można także znaleźć inne narzędzia. CD zawiera pełny pakiet programów do realizacji kopii zapasowej filmów (DVD Decrypter, Dr.DivX oraz NeroDigital). Nnajdują się tam również pliki AVI, aplikacja WMV do testowania odtwarzacza, lista potencjalnych przeszkód w oglądaniu filmów oraz programy do analizy oraz naprawy uszkodzonych filmów. Do dyspozycji użytkowników oddane też zostały przewodniki, w których są informacje niedostępne w oryginalnych wersjach instrukcji obsługi np. wejście do ukrytego menu, zmiana tapet w menu, sprawdzanie wersji aktualizacji. Dodatkowo można znaleźć nie publikowany dotąd poradnik "Digital Home" zawierający wskazówki jak podłączyć odtwarzacz do Internetu.

Do realizacji usług w ramach "KiSS Assistance" powstała strona internetowa http://www.kissassistance.pl. Po dokonaniu rejestracji możliwy będzie kontakt online z serwisantem.

"KiSS Assistance" kosztuje 70 zł.


Zobacz również