KONKURS: Podchody z Internet Explorerem 9 beta - wygraj atrakcyjne nagrody!

Dziś rozpoczynają się Podchody z Internet Explorerem 9 beta - konkurs, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody. To zabawa, w której bazując na wskazówkach publikowanych w witrynie konkursowej idg.pl/podchody, uczestnicy muszą odnaleźć miejsce ukrycia specjalnego banera, po kliknięciu na którym otrzymają punkty. Osoby, które uzyskają najwięcej punktów do końca października - wygrają!

KONKURS: Podchody z Internet Explorerem 9 beta - wygraj atrakcyjne nagrody!

Strona konkursowa - idg.pl/podchody

Podchody z Internet Explorerem 9 beta to konkurs, w którym na Uczestników każdego dnia czekać będą nowe zadania. Będą to podpowiedzi, gdzie w serwisie idg.pl ukryliśmy baner, po kliknięciu na którym Uczestnik zdobędzie 25 punktów - im więcej zdobytych punktów, tym większa szansa na wygraną. Dodatkowo, aby urozmaicić zabawę, umożliwiamy Uczestnikom łączenie się w grupy - w tzw. klanach będzie można zdobyć dodatkowe punkty.

Nagrody w konkursie:

Miejsce 1. Laptop ACER Aspire 5741G-334G50Mn

Miejsce 2. Monitor Asus 22" LCD VK222H

Miejsce 3. Ramka cyfrowa LCD - Hannspree Soccer Photo Alarm Clock

Miejsce 4. Nawigacja GPS SmartGPS SG330

Miejsce 5. Odtwarzacz MP3 Vedia A10 8GB Silver

Miejsce 6.-7. Rozgałęziacz USB Revoltec USB-HUB 4port ufo

Miejsce 8.-12. Mysz optyczna Microsoft Comfort 1000/USB

Miejsce 13.-22. 3-miesięczna prenumerata tradycyjna PC World

Miejsce 23.-42. 3-miesięczna prenumerata elektroniczna PC World

Dodatkowo, wszyscy Uczestnicy konkursu otrzymają 15% zniżkę na dowolny numer specjalny PC World, a osoby zainteresowane pierwszym wykupieniem prenumeraty PC Worlda - aż 10% rabatu!Warunkiem koniecznym do udziału w konkursie jest skorzystanie z przeglądarki Internet Explorer 9 beta - uczestnicy korzystający z innych aplikacji, nie uzyskają punktów za wykonane zadania.

Utwórz klan - zwiększ swoje szanse na wygraną

W Podchodach z Internet Explorerem 9 beta umożliwiliśmy łączenie się w tzw. klany. Tworząc grupę, uczestnicy będą mieli możliwość uzyskania dodatkowych punktów - dla klanów dostępne będą dodatkowe, trudniejsze zadania, które wymagać będą współpracy pomiędzy jej członkami.

KONKURS: Podchody z Internet Explorerem 9 beta - wygraj atrakcyjne nagrody!

Znalazłeś taki baner? Gratulujemy, rozwiązałeś zadanie i możesz dostać punkty!

Premiowana będzie również aktywność związana z zapraszaniem swoich znajomych do konkursu. Uczestnikom udostępniamy specjalną aplikację, która umożliwia propagowanie Podchodów na swojej ścianie w serwisie Facebook - każdy znajomy, dołączający do konkursu to dodatkowe 15 punktów dla uczestnika.

Pełna punktacja w Podchodach z IE9 beta:

- wykonanie zadania indywidualnego: 25 punktów

- wykonanie zadania klanowego: 20 punktów dla osoby, która rozwiąże zadanie oraz 5 punktów dla pozostałych członków grupy

- zwerbowanie znajomego do konkursu: 15 punktów

Zachęcamy do częstego odwiedzania witryny konkursowej - zadań będzie wiele, a co za tym idzie, dla aktywnych uczestników: dużo punktów do zdobycia. Przed wzięciem udziału w konkursie, konieczne jest zapoznanie się z regulaminem. Zespół idg.pl życzy wszystkim Uczestnikom powodzenia i wygranej w konkursie!