KONKURS: do wygrania płyta główna Gigabyte oraz Pro Evolution Soccer

Jesteś za pan brat z płytami głównymi? Z łatwością zlokalizujesz mostek północny, a używane przez producentów standardy nie mają przed Tobą tajemnic? Sprawdź swoją wiedzę! Dla najlepszych atrakcyjne nagrody - nowoczesna płyta główna Gigabyte oraz przebój gier sportowych, Pro Evolution Soccer 2010.

Płyta główna to fundament każdego komputera. Nieprzemyślany wybór to często niemały problem: ze stabilnością czy wydajnością, ale przede wszystkim - może obniżyć komfort korzystania z peceta. Wybranie odpowiedniej płyty głównej, to pierwszy krok przy zakupie nowego komputera, któremu należy poświęcić najwięcej czasu. Oferty producentów są rozbudowane, a potrzeby użytkowników bardzo różne: idealne rozwiązanie dla gracza, może nie przypaść do gustu osobie dbającej o niskie zużycie energii. Warto mieć solidną wiedzę w tym zakresie - uważasz, że wiesz już o płytach wszystko? Sprawdź solidność swojej wiedzy w quizie IDG.pl - dla najlepszych nagrody ufundowane przez firmę Gigabyte!

Zasady konkursu są proste. Każdy uczestnik musi odpowiedzieć na 15 pytań, które są związane z płytami głównymi i towarzyszącymi im technologiami. Dwie osoby z najlepszymi wynikami zostaną nagrodzone - w sytuacji, gdy większa ilość Uczestników odpowie poprawnie na taką samą ilość pytań, decydujący będzie sumaryczny czas, który poświęcili na udzielenie odpowiedzi.

Konkurs wiedzy o płytach głównych - KLIKNIJ, aby wziąć udział!

KONKURS: do wygrania płyta główna Gigabyte oraz Pro Evolution Soccer

Nagroda za I miejsce:

- płyta główna Gigabyte GA-870A-UD3

Nagroda za II miejsce:

- gra Pro Evolution Soccer 2010

Konkurs trwa od 3 sierpnia do 17 sierpnia 2010. Przed wzięciem udziału w konkursie, konieczne jest zapoznanie się z regulaminem.

Życzymy powodzenia!