KONKURS: komentujesz - wygrywasz. NAGRODA: Norton Internet Security 2009 BOX!

Postanowiliśmy podziękować wiernym czytelnikom PC Worlda. Każdy, kto komentuje materiały na witrynie pcworld.pl lub idg.pl ma szansę na wygranie atrakcyjnego upominku. Dzień po dniu.

Uznaliśmy, że autorom najbardziej wartościowych komentarzy należy się wyróżnienie - za wkład w dyskusję. Stąd też pomysł, by Was wynagradzać.

Zwycięzcami w czwartek (9.10.2008) zostali linuksiarz z 11-letnim stażem oraz romek, którzy otrzymali odpowiednio kartę-pendrive PQI oraz gadżeciarską latarkę Microsoft Silverlight.

Nagroda na zakończenie okresu pilotażowego, czyli piątek (10.10.2008): pakiet Norton Internet Security 2009 BOX o wartości 209 zł!

Nagrodę ufundowała firma Symantec.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY

UWAGA: Jeśli chcesz być powiadamiany o kolejnej akcji konkursowej (start już wkrótce), wyślij na numer gg:7913999 słowo "konkurs". Zostaniesz automatycznie dopisany do listy.

Aktualizacja: 11 października 2008 12:05

Dnia 10.10.2007 wybór był naprawdę niezwykle trudny. Wśród nominowanych znaleźli się f4lcc0n, pijaczek, Flap, GauZ, Fragrate, I., znik, Sławek, NoName, mateczek, Zeke, m_gol, szerszen56, Intervojager i wikiyu.

W ostatecznym pojedynku starli się ze sobą mateczek i I.. Jako że tym razem nagroda była tylko jedna, po długim zastanowieniu postanowiliśmy ją przyznać użytkownikowi I. - za odwagę w przyznaniu się do stanowiska innego niż większość wypowiadających się.

Nagrodzony komentarz został umieszczony w sondzie "Już nigdy nie uwierzę w Linuksa, ponieważ". Jego treść jest następująca:

Ankietę jako użytkownik windy odebrałem jako pytanie o to co należało by zmienić w linuxie aby ten nadawał się do użytku zamiast wina.

Gdyby była taka możliwość zaznaczyłbym pierwsze trzy.

Gry działają - ledwo kilka i nie zawsze tak jak powinny.

Jakie programy są leprze od odpowiedników pod windę te płatne czy te działające pod losowymi wersjami kolejnych dystrybucji?

Co do obsługi i ciągłego konfigurowania, aktualizowania itd. to "linuxsiarze" zapominają o tym, że dla większości użytkowników to jest narzędzie rozrywki i pracy nie związanej z IT. Nie każdy chce zostawać expertem swojej dystrybucji tylko po to żeby napisać dokument tekstowy, albo wystawić fakturę. I bez chrzanienia, że linux jest łatwy bo ciągle w porównaniu do windy to chińska układanka.

GRATULUJEMY!


Zobacz również