KONKURS: komentujesz - wygrywasz abonament w Auto-backup.pl

Redakcja serwisu PC World przygotowała dla czytelników portalu kolejny konkurs z cyklu "Komentuj i wygraj". Tym razem wygrać można półroczny abonament w usłudze Auto-Backup.pl. Nagrody czekają na autorów dziesięciu najciekawszych komentarzy, dotyczących przyszłości tego typu usług.

Oficjalna premiera Auto-Backup.pl miała miejsce we wtorek, 27 stycznia. Usługa pozwala tworzyć kopię zapasową ważnych plików i przechowywać ją na zewnętrznym serwerze. Korzystanie z usługi umożliwia specjalna aplikacja, instalowana na dysku komputera lokalnego. Więcej informacji na ten temat znaleźć można w artykule Auto-backup.pl - prosta archiwizacja plików online.

KONKURS: komentujesz - wygrywasz abonament w Auto-backup.pl

Auto-backup.pl

Z okazji premiery usługi przygotowaliśmy dla czytelników portalu pcworld.pl kolejny konkurs z cyklu "Komentuj i wygraj" - na autorów dziesięciu najciekawszych komentarzy, umieszczonych pod niniejszym newsem czeka 10 półrocznych pakietów abonamentowych do wykorzystania w usłudze Auto-backup.pl. Ilość przewidzianego w abonamentach miejsca na kopie zapasowe wynosi 3 GB, a wartość jednego takiego pakietu wynosi 16,80 zł brutto.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy pod niniejszym newsem pozostawić komentarz, w którym wyrazicie swoją opinię dotyczącą przyszłości usług takich jak Auto-backup.pl. Czy usługi te mają szanse na powodzenie, zwłaszcza w warunkach, gdy w każdym sklepie można nabyć kilkugigabajtowy pendrive niemal za grosze, a przenośne dyski twarde o pojemności setek gigabajtów kosztują kilkaset złotych?

Wyboru zwycięzców dokona jury redakcyjne.

Na wasze opinie czekamy od dziś (28 stycznia) od godz. 11.00 do czwartku, 29 stycznia, do godziny 15.00. Informacja o zwycięzcach zostanie ogłoszona w piątek (30 stycznia) o godz. 15.00. Pamiętajcie, aby w komentarzu podać również swój nick i adres e-mail. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Aktualizacja: 02 lutego 2009 10:21

Tym razem konkurs z nagrodami nie wywołał takiego zainteresowania u czytelników jak poprzednie edycje zabaw. Traf chciał, że pod ogłoszeniem o konkursie z nagrodami Auto-backup.pl pojawiła się liczba komentarzy dokładnie odpowiadająca liczbie przewidzianych nagród (10). Niestety z powodu uchybień proceduralnych (głównie braku adresu e-mail i nicka) możemy przyznać nagrody jedynie sześciu osobom. Zwycięscy użytkownicy to: mitrandir77, gooral105, 9821507, Hektorrr, misiek1928 i christosza. Jeśli podane przez te osoby adresy e-mail okażą się poprawne, skontaktujemy się z nimi drogą elektroniczną i przystąpimy do wysyłki nagród konkursowych.