KONKURS: wygraj Windows 7!

Aby zdobyć Windows 7 w eleganckim opakowaniu - które świetnie będzie prezentować się na półce - wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

Reguły naszej zabawy są proste jak drut.

1. Włóż do napędu krążek DVD z PC Worlda 2/2009.

2. Sprawdź, który program jest pierwszy na liście w interfejsie płyty.

3. Wyślij nazwę tego programu w e-mailu na adres: Lukasz_Bigo@idg.com.pl .

KONKURS: wygraj Windows 7!

4. Zabawa trwa do niedzieli (8.02.2009) do godziny 10:00. E-maile odebrane po tej godzinie nie będą brane pod uwagę (liczy się czas odbioru przez serwer pocztowy IDG Poland S.A.).

5. Wśród osób, które nadeślą prawidłowe rozwiązania, wylosujemy 25 zwycięzców.

6. Zwycięzców poprosimy o adres korespondencyjny. Brak odpowiedzi w ciągu 48 godzin skutkuje przepadkiem nagrody na rzecz kolejnego uczestnika.

7. Nagrody zostaną wysłane w ciągu 5 dni roboczych na koszt redakcji PC Worlda.

8. Wysłanie e-maila oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez IDG Poland S.A. zgodnie z regulaminem IDG.

I to wszystko!

NAGRODY

Do wygrania mamy 25 egzemplarzy elegancko opakowanego Windows 7 beta w wersji 32-bitowej. Ta wersja nie jest przeznaczona do sprzedaży i nie będzie udostępniana w Polsce w żaden inny sposób. Windows 7 z płyty można zainstalować do 1 sierpnia 2009 roku (ograniczenie wersji beta). Fundatorem nagród jest firma Microsoft.

Udział w zabawie nie jest obowiązkowy. Windows 7 w wersji beta został udostępniony przez Microsoft za darmo, wszyscy zainteresowani mogą pobrać obraz ISO i wypalić go na własną rękę. Jako że system znajduje się w fazie rozwoju, nie zalecamy jego instalacji przez niezaawansowanych użytkowników oraz na maszynach produkcyjnych.

Aktualizacja: 08 lutego 2009 10:48

Poprawna odpowiedź to oczywiście "EASEUS Data Recovery Wizard Professional":

Oto lista osób, którym udało się zdobyć elegancko opakowane Windows 7 w wersji beta: Jacek (jacrys), Michał J., Grzegorz F., Radosław J., Gracjan S., Krzysztof K. (kkri), Daniel C., Bartek (bartosz.krys...), Daniel G., Rafał M., Michał K., Krzysztof T., Łukasz S., Jacek K., Dariusz W., Dariusz S., Krzysztof S., Andrzej K., Ender (yarpen57), Mateusz B., Andrzej K., Michał Ł., Adam H., Paweł K., Marian G.

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Aktualizacja: 08 lutego 2009 10:39

Konkurs został zakończony, prosimy o nieprzysyłanie odpowiedzi. W tej chwili trwa losowanie i powstaje lista zwycięzców. Wyniki podamy za chwilę.