KONKURS: wygraj elektroniczny słownik PL-UKR-DE-EN

Dla czytelników PC Worlda 6/2009 przygotowaliśmy konkurs: wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie, by wygrać 1 z 30 licencji na uniwersalny słownik ABBYY Lingvo x3 przeznaczony do instalacji na telefonie komórkowym - idealny na wakacyjne wypady poza Polskę!

Aby wziąc udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie dotyczące czasopisma PC World 6/2009. Brzmi ono: Jaki pakiet zabezpieczający firmy Symantec znalazł się na płycie DVD PC Worlda 6/2009? (PCW 6/2009, str. 149).

Odpowiedzi należy przysyłać za pomocą poczty elektronicznej na adres: Lukasz_Bigo@idg.com.pl podając w temacie Konkurs PC World 6/2009.

Autorzy pierwszych 30 poprawnych odpowiedzi uzyskają dostęp do elektronicznej wersji słownika ABBYY Lingvo x3 wraz z kluczami licencyjnymi. Klucz uprawnia użytkownika do instalacji programu na telefonie z systemem Windows Mobile (np. HTC) lub Symbian (np. Nokia).

Fundatorem nagród jest firma ABBYY (www.lingvo.net.pl).

Regulamin

1. Konkurs startuje dn. 13.05.2009, w momencie pojawienia się PC Worlda 6/2009 na rynku.

2. Wygrywa pierwsza trzydziestka (30) osób, które udzielą prawidłowych odpowiedzi. Decyduje czas otrzymania e-maili przez serwer IDG Poland.

3. Otrzymanie e-maila z odsyłaczem do pliku do pobrania oraz kluczem licencyjnym będzie równoznaczne z informacją o wygranej. Brak informacji w ciągu 24 godzin od wysłania e-maila oznacza, że odpowiedź nie była prawidłowa lub że pula nagród została wyczerpana.

4. Zamknięcie konkursu następuje po uzyskaniu 30. prawidłowej odpowiedzi - o czym użytkownicy zostaną poinformowani materiale dostępnym pod adresemhttp://go.pcworld.pl/421a9 .

5. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za przesyłki zaginione, niedoręczone oraz za działanie filtrów antyspamowych i inne wypadki losowe, które uniemożliwiają wysłanie bądź odebranie wiadomości elektronicznej.

Słownik ABBYY Lingvo x3 uruchomiony w telefonie Nokia E71

Słownik ABBYY Lingvo x3 uruchomiony w telefonie Nokia E71

6. Czas na reklamacje mija po 14 dniach od zamknięcia konkursu. Po tym okresie reklamacje nie będą uwzględniane.

7. Reklamacje należy zgłaszać za pomocą listu poleconego wysłanego na adres redakcji.

8. W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z wydawnictwem IDG Poland oraz ich rodziny.

9. Wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Aktualizacja: 14 maja 2009 17:17

Zwycięzcy to: Adam G., bohdan_k..., Paweł A., Władysław K., Andrzej R., kamil_p..., Karol S., Dariusz W., Natalia H., Łukasz H., Patrycja C., djk, Ciutnik, Michał P., Łukasz G., Patryk G., Tomasz, Jakum K., Marcin, Wojciech R., Grzegorz B., Sławomir K., Andrzej K., Artur P., Dariusz Rz., mposl, hbogusz, Anna, K.P., agacza.

Odsyłacz do pliku do pobrania oraz numer seryjny zostały właśnie wysłane.

Aktualizacja: 14 maja 2009 13:53

Zaskoczyła nas liczba nadesłanych odpowiedzi. W ciągu pierwszej godziny od pojawienia się materiału przyszło do nas ponad 100 e-maili - wygrali prenumeratorzy i ci, którzy kupili numer już pierwszego dnia. :)

Niniejszym konkurs zostaje zamknięty. Autorzy poprawnych odpowiedzi zostaną powiadomieni w regulaminowym czasie.

Prawidłowa odpowiedź to oczywiście: (Symantec) Norton 360 3.0.