KONKURS: wygraj konsolę Xbox360 Slim lub nowoczesny smartfon

Wystartował konkurs BugHunting, w którym zadaniem uczestników jest zgłaszanie niedoskonałości napotykanych w Sieci w czasie korzystania z przeglądarki Internet Explorer 9 beta. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, w tym nowoczesny smartphone LG Swift 7 oraz dwie konsole Xbox 360 Slim z dyskiem twardym 250 GB.

BugHunting to konkurs, w którym zadaniem uczestników jest zgłaszanie niedoskonałości, które napotykają w Sieci korzystając z Internet Explorera 9 - mogą to być niedociągnięcia w samej przeglądarce, błędy w serwisie idg.pl, ale także wady innych witryn, z których korzystają osoby biorące udział w zabawie. Jesteś spostrzegawczy i chcesz wygrać atrakcyjne nagrody? BugHunting jest zabawą dla Ciebie!

Jak grać?

KONKURS: wygraj konsolę Xbox360 Slim lub nowoczesny smartfon

Nagrody w BugHuntingu

Zasady konkursu są proste - najważniejszą premiowaną punktami aktywnością Uczestników jest wysyłanie zgłoszeń zauważonych błędów. Przykładowo, może to być niedoskonałe tłumaczenie menu Internet Explorera 9, źle funkcjonujący element idg.pl czy niedoskonałość odnaleziona na innych witrynach.

Zobacz również:

  • Wyjątkowy Xbox z motywem The Mandalorian do zgarnięcia za darmo! Jak to zrobić?

Istnieje kilka dodatkowych metod na zdobycie punktów i zwiększenie swoich szans na wygraną. W konkursie BugHunting Uczestnicy mogą zapraszać swoich przyjaciół - jest to aktywność premiowana 50 punktami, a po przekroczeniu przez znajomego progu 300 punktów, konto zapraszającego zostanie zasilone dodatkowymi 100 punktami.

Jedną z ważnych metod zdobywania punktów jest potwierdzanie, bądź negowanie błędów przesłanych przez innych Uczestników BugHuntingu. Każde kliknięcie tego typu to 5 punktów dla Uczestnika - łatwo obliczyć, że np. potwierdzając 20 zgłoszeń, dostanie on 100 punktów, czyli więcej niż za 3 zgłoszenia błędów w innych serwisach niż idg.pl czy samej przeglądarce.

KONKURS: wygraj konsolę Xbox360 Slim lub nowoczesny smartfon

Ważna jest również popularność przesłanych zgłoszeń - najchętniej potwierdzany błąd danego dnia to bonus w postaci 100 punktów. Zgłoszenie tygodnia to 200 dodatkowych punktów dla jego autora. Warto przesyłać wartościowe zgłoszenia - zawierające screenshot (+20 punktów), a także takie, które nie będą zanegowane przez innych Uczestników - nieprawdziwe zgłoszenia to kara dla autora w wysokości -100 punktów.

Podziel się opinią!

Chciałbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi konkursu BugHunting? Zachęcamy do zgłaszania swoich uwag na stronie idg.pl w serwisie Facebook. Zostań fanem: w Facebooku pierwszy dowiesz się o nadchodzących konkursach, wprost na swoim wallu znajdziesz najważniejsze informacje ze świata IT, a także będziesz mógł wymienić się opiniami z innymi fanami idg.pl.