KONKURS: wygraj laptopa HP ProBook!

Sierpień w IDG.pl miesiącem konkursów - jeszcze nie skończył się quiz, w którym do wygrania jest płyta główna Gigabyte, a już proponujemy Czytelnikom nową zabawę. Nagrodą główną jest notebook HP ProBook 4520s, ufundowany przez firmę Hewlett-Packard. Nie czekaj, ten nowoczesny komputer może trafić w Twoje ręce!

KONKURS: wygraj laptopa HP ProBook!
Tym razem mamy dla użytkowników IDG.pl nie lada gratkę. Konkurs, w którym na zwycięzcę czeka rewelacyjny laptop HP ProBook 4520s ufundowany przez firmę Hewlett-Packard. To nowoczesny komputer z systemem Windows 7, 15,6" ekranem LED HD, a także wyjściem HDMI i mocną baterią - jest to laptop, który bez wahania można polecić każdemu.

Zwycięzcę wybierzemy na podstawie zadania specjalnego, które polega na opisaniu, jak Uczestnik wykorzystałby laptopa HP ProBook 4520s uwydatniając jego największe zalety. O przebiegu konkursu będziemy informować na stronie IDG.pl w serwisie społecznościowym Facebook.

Zasady zabawy są bardzo proste:

- każdy z uczestników musi odpowiedzieć na 5 pytań dotyczących jego preferencji związanych z notebookami

- wybór zwycięzcy odbędzie się w oparciu o zadanie specjalne, w którym uczestnik musi odpowiedzieć na pytanie, do czego wykorzystałby nagrodę główną - notebook HP ProBook 4520s.

Przy okazji, przypominamy również o kończącym się we wtorek 17 sierpnia konkursie, w którym do wygrania jest płyta główna Gigabyte oraz gra Pro Evolution Soccer 2010 - dostępny jest pod adresemhttp://www.idg.pl/quiz_plytyglowne

Życzymy powodzenia!