KONKURS: wygraj nowoczesną płytę główną Gigabyte

Rozpoczął się konkurs, w którym możesz wygrać nowoczesną płytę główną Gigabyte lub jedną z kilku nagród dodatkowych. Zadaniem uczestników jest odpowiedzenie na 5 pytań dotyczących płyt głównych Gigabyte, a następnie odpowiedź na proste pytanie otwarte.

KONKURS: wygraj nowoczesną płytę główną Gigabyte

Zasady konkursu Gigabyte i idg.pl są bardzo proste. Uczestnik musi zalogować się w serwisie idg.pl, odpowiedzieć na pięć pytań testowych, a następnie odpowiedzieć na proste pytanie - napisać, czemu płyta główna Gigabyte powinna trafić właśnie do niego.

Zwycięzca zostanie wybrany na podstawie szybkości oraz poprawności odpowiedzi, ale także zadania otwartego. Najlepszą odpowiedź na zadanie zostanie wybrana przez jury składające się z przedstawicieli serwisu idg.pl oraz firmy Gigabyte.

Nagrody w konkursie

Nagrodą dla najlepszego uczestnika konkursu jest płyta główna Gigabyte GA-H55M-D2H. Pozostałe nagrody to: torba podróżna, bluza, podkładki pod myszki, zegarki stojące oraz smycze.

KONKURS: wygraj nowoczesną płytę główną Gigabyte

Konkurs trwa od 04 listopada do 21 listopada 2010. Przed wzięciem udziału w konkursie należy zapoznać się z jego regulaminem.

Podziel się opinią!

Chciałbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi konkursu? Zachęcamy do zgłaszania swoich uwag na stronie idg.pl w serwisie Facebook. Zostań fanem - w serwisie Facebook pierwszy dowiesz się o nadchodzących konkursach, wprost na swoim wallu znajdziesz najważniejsze informacje ze świata IT, a także - będziesz mógł wymienić się opiniami z innymi fanami idg.pl.