KONKURS: wygraj płytę główną Gigabyte GA-H67AM-UD3H

Wystartował konkurs, w którym można wygrać nowoczesną płytę główną Gigabyte. Uczestnicy muszą udzielić poprawnych odpowiedzi na pięć pytań, a następnie wykonać zadanie specjalne - odpowiedzieć na pytanie: "Czemu właśnie Ty powinieneś otrzymać płytę główną Gigabyte, będącą nagrodą w tym konkursie?".

KONKURS: wygraj płytę główną Gigabyte GA-H67AM-UD3H

Zasady konkursu Gigabyte i idg.pl są bardzo proste. Uczestnik musi zalogować się w serwisie idg.pl, odpowiedzieć na pięć pytań testowych, a następnie wykonać zadanie specjalne - napisać, czemu płyta główna Gigabyte powinna trafić właśnie do niego. Odpowiedź pisemna na zadanie specjalne musi składać się z 5 do 10 zdań. Przy wyborze zwycięzcy będzie brane pod uwagę uzasadnienie, oryginalność oraz forma odpowiedzi pisemnej na pytanie otwarte.

KONKURS: wygraj płytę główną Gigabyte GA-H67AM-UD3H
Nagroda dla najlepszego

Nagrodą dla najlepszego uczestnika konkursu jest płyta główna Gigabyte GA-H67A-UD3H. Płyta obsługuje procesory oparte o socket LGA1155, posiada chipset Intel H67 - pełna specyfikacja dostępna jest na stronie producenta.

Konkurs trwa od 12 stycznia do 26 stycznia 2011. Przed wzięciem udziału w zabawie, należy zapoznać się z regulaminem konkursu.