KOTOR II w zachodnich w sklepach!

Od jutra, 10 lutego, w amerykańskich sklepach będzie można znaleźć drugą odsłonę znakomitej gry RPG osadzonej w realiach świata znanego z sagi Star Wars pt. "Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords". W Polsce grę wyda firma LEM, a jej premiera odbędzie się za niespełna 10 dni.

Screenshot  z gry KOTOR II

Screenshot z gry KOTOR II

Jak poinformowała firma LucasArts, już jutro, 10 lutego w amerykańskich sklepach pojawi się przeznaczona na komputery osobiste wersja gry "Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords". Wcześniej, bo 6 grudnia ubiegłego roku pojawiła się wersja gry przeznaczona na konsolę Xbox. Gra stworzona została w studiu Obsydian odpowiedzialne m.in. za powstanie gry "Neverwinter Nights 2".

Screenshot  z gry KOTOR II

Screenshot z gry KOTOR II

Akcja pierwszej odsłony gry toczy się w około 4000 lat przed wydarzeniami znanymi z I epizodu sagi Star Wars. Akcja zapowiadanego dodatku o podtytule "The Sith Lords", rozpocznie się natomiast pięć lat po wydarzeniach, jakich byliśmy świadkami w pierwszej odsłonie gry. 'Sithowie' urośli w siłę i niemal całkowicie zniszczyli Rycerzy Jedi, będąc już o krok od obalenia 'Starej Republiki'. Jedyną nadzieją na przetrwanie Jedi i starego ustroju jest odnowienie ich 'więzów' z Mocą, gdyż zabójcy Sithów polują wciąż na ostatniego z rycerzy Jedi.

Podczas rozgrywki gracze będą mieli okazję zwiedzić siedem różnych światów znanych z sagi Star Wars. W nowej odsłonie gry wprowadzono także szereg nowych opcji, wśród których nie zabrakło nowych rodzajów broni, klas postaci i ponad 60 nowych cech i umiejętności.

W naszym kraju gra "Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords" pojawi się w sklepach prawdopodobnie 18 lutego 2005r. Gra zostanie wydana w oryginalnej, angielskiej wersji językowej i będzie kosztować 169 zł.


Zobacz również