KST 2000

W Bydgoszczy rozpoczęło się kolejne Krajowe Sympozjum Telekomunikacji, którego celem jest przedstawienie nowych trendów i osiągnięć w tej dziedzinie.

Dzisiaj rozpoczęło się Krajowe Sympozjum Telekomunikacji (KST). Impreza, która potrwa do 8 września, jak co roku jest organizowana pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Łączności, Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy oraz Politechniki Warszawskiej. Celem KST jest przede wszystkim prezentacja osiągnięć naukowych wyższych uczelni, ośrodków badawczych oraz przedstawienie nowych trendów w telekomunikacji. Podczas tegorocznego spotkania zostaną poruszone takie tematy, jak wpływ działania pola elektromagnetycznego na środowisko, problemy rozwoju telekomunikacji w Polsce, ocena technicznej jakości usług w telekomunikacji, szerokopasmowe systemy dostępowe, trendy i kierunki rozwoju systemów billingowych.

Obradom będą towarzyszyć prezentacje sprzętu telekomunikacyjnego, w których udział zapowiedzieli przedstawiciele ponad 180 firm. Wystawcy mają zorganizować dodatkowe seminaria, na których przedstawią własne technologie oraz konkretne rozwiązania i systemy telekomunikacyjne.


Zobacz również