Kajko i Kokosz - nowi aktorzy w obsadzie. Wśród nich Krystyna Janda!

Netflix ujawnił dziś nazwiska kolejnych aktorów, którzy użyczą głosu postaciom w drugiej części animacji "Kajko i Kokosz"

Fot. Netflix

Kajko i Kokosz to pozycja w Polsce niemal kultowa. Niezwykle popularny cykl komiksów autorstwa Janusza Christy sprzed lat doczekał się także swojej adaptacji na Netflixie. Już 17 listopada w ofercie platformy pojawi się jej drugi sezon, a już teraz znamy nazwiska kolejnych aktorów, którzy dołączą do i tak ciekawej już obsady, znanej z pierwszej odsłony.

Przypomnijmy, że w dotychczasowych odcinkach mogliśmy usłyszeć już między innymi Agatę Kuleszę, Grzegorza Boberka oraz Artura Pontka. Teraz wiemy, że dołączą do nich inni uznani aktorzy i aktorki. W obsadzie drugiego sezonu pojawili się Krystyna Janda (w roli Dyrektorki Szkoły Latania), Brodka (Kaprylda), Anna Cieślak (Kapłanka Porewita), Jerzy Stuhr (Dziad Borowy), Andrzej Seweryn (Wielki Kapłan) oraz Olaf Lubaszenko (Ramparam).

Zobacz również:

  • Dom z papieru, sezon 6 - co wiemy o kontynuacji
  • Recenzja: Kajko i Kokosz. Złota kolekcja - tom II [RECENZJA]
  • Nasze magiczne Encanto - gdzie obejrzeć online?
Kajko i Kokosz - nowi aktorzy w obsadzie. Wśród nich Krystyna Janda!

Fot. Netflix

Pierwszy sezon animacji został udostępniony abonentom Netflixa w lutym tego roku, a już za niecały miesiąc swoją premierę będzie miał sezon drugi. Producenci udostępnili także nowe grafiki promujące wydanie. Widzimy więc, że kolejne odcinki utrzymają swoją kolorową i żywą oprawę graficzną i styl znany z dotychczasowych pięciu epizodów.

Warto także dodać, że nie tylko obsada aktorska powiększa się przed drugim sezonem. Nowe nazwiska pojawiły się także wśród twórców. To grono powiększyło się o dwie nowe twarze: Martę Stróżycką oraz Aliaksandra Sashę Kanavalau. Drugi sezon będzie składał się z dziewięciu odcinków. Premiera na Netflixie już 17 listopada!

Zobacz także: Netflix – najciekawsze premiery tygodnia [18.10-24.10]