Kajko i Kokosz - wkrótce premiera

Firma Play poinformowała, że prace nad nową odsłoną przygód dzielnych wojów z Mirmiłowa dobiegają już końca i gra zawita do naszych sklepów prawdopodobnie w lutym.

Kajko i Kokosz  -  Szkoła Latania

Kajko i Kokosz - Szkoła Latania

Na ekrany naszych komputerów zostanie przeniesiona historia Kajko i Kokosza z komiksu pt. "Szkoła Latania". Kasztelan Mirmił wyrusza ze swymi dzielnymi wojami - Kajkiem i Kokoszem - na Łysą Górę, gdzie dzięki ciotce - czarownicy - trafiają do szkoły latania. Nieobecność głównych obrońców grodu próbują oczywiście wykorzystać Zbójcerze. Czy ich pokonają i czy zakończą naukę latania? To będzie zależeć tylko od gracza. Produkt będzie przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia i będzie zrealizowany w konwencji gier przygodowych.

Premiera gry przewidziana jest na luty 2005 roku - nie znamy jeszcze jednak dokładnego jej terminu. Wciąż czekamy także na wersję demonstracyjną gry, którą firma Play obiecuje jeszcze przed premierą. Jak zapewnia wydawca, już wkrótce zostaną udostępnione kolejne informacje na temat gry i jej wersja demonstracyjna.


Zobacz również