Kalendarz Fujifilm 2008

Jest już gotowe trzecie wydanie Kalendarza Fujifilm, tym razem - na rok 2008. 12 modelek, które wzięły udział w sesji do kalendarza, wybrano spośród 3 tysięcy kandydatek z całej Polski.

Casting odbył się w połowie października. Poszczególne sesje odbywały się nieodpłatnie w lokalnych laboratoriach Fujifilm, które następnie wysyłały zdjęcia kandydatek do siedziby firmy. Zgłoszenia można było również nadsyłać pocztą (zwykłą, jak i elektroniczną) i za pośrednictwem strony internetowej. Jak informują organizatorzy, większość uczestniczek po raz pierwszy brała udział w profesjonalnej sesji fotograficznej.

Kalendarz Fujifilm 2008

Kalendarz Fujifilm 2008 - miss czerwca

12 modelek zostało wybranych przez jury złożone z przedstawicieli świata mediów, mody, fotografii i sztuki. Główna sesja zdjęciowa do Kalendarza odbyła się 28 i 29 października w Warszawie. Modelki zostały wystylizowane na Pin-up Girls - bohaterki amerykańskiej wyobraźni masowej lat pięćdziesiątych. Wszystkie laureatki otrzymają cyfrowe aparaty fotograficzne Fujifilm FinePix. Autorką zdjęć do kalendarza jest Barbara Czartoryska.

Kalendarz Fujifilm 2008

Kalendarz Fujifilm 2008 - miss lipca

Kalendarz zostanie wydany w limitowanej serii, liczącej 1000 egzemplarzy. Najniższe numery nakładu zostaną wystawione na aukcji, z której dochód zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji TVN "Nie jesteś sam".