Kamera EyeOn Baby więcej czasu dla rodziców

Firma D-Link wprowadziła na polski rynek EyeOn Baby (DCS-825L) - wielozadaniową kamerę pełniącą funkcję elektronicznej niani. Charakteryzuje się bezprzewodową łącznością i została wyposażona w czujniki temperatury, dźwięku i ruchu oraz wysokiej rozdzielczości obiektyw wideo z nocnym podglądem. Wszystko z myślą o spokoju rodziców, którzy stale chcą mieć pod kontrolą nowego członka rodziny.

informacja prasowa: D-Link

- Troska o niemowlaka w pierwszych miesiącach życia i możliwość uchwycenia wszystkich cennych chwil z nim związanych, jest niezwykle ważna dla każdego rodzica. Obserwowanie jak dziecko rośnie to emocjonalne doświadczenie, a rodzice chcą być obecni przy każdym nowym kroku dziecka. Położenie dziecka do łóżeczka i pozostawienie go samego, dla świeżo upieczonych rodziców może być stresującym doświadczeniem. Właśnie w tym celu D-Link opracował wielofunkcyjne urządzenie umożliwiające monitorowanie najmłodszych dzieci na dowolną odległość i bez ograniczeń czasowych, nawet poza domową siecią bezprzewodową - powiedział Marcin Michalski, Dyrektor Generalny D-Link Polska.

W kamerze EyeOn Baby zastosowano najnowszą technologię kamer IP, łączącą w sobie wszystkie funkcje i możliwości, jakich potrzebują rodzice. Znalazły się tu wideo w wysokiej rozdzielczości HD 720p, dwukierunkowy przekaz głosu oraz w pełni szyfrowane połączenie bezprzewodowe. O komfort i bezpieczeństwo dziecka dbają czujniki temperatury, dźwięku oraz ruchu. Dzięki nim rodzice są informowani na bieżąco o spadku lub wzroście temperatury w dziecięcym pokoju poza ustalony zakres lub o płaczu i przebudzeniu dziecka. Kamerę wyposażono także w wymienne elementy obudowy w kolorach niebieskim i różowym.

Zobacz również:

  • Kamery do monitoringu domowego. Co kupić w 2021 roku [RANKING]

EyeOn Baby można zaopatrzyć w dodatkową pamięć w postaci karty SD, na której są zapisywane filmy i zdjęcia dziecka. Dodatkowo istnieje możliwość odtworzenia dziecku pięciu kołysanek, pomagających je usypiać oraz diody LED, dzięki którym, bez włączania świateł w nocy, można sprawdzić co dzieje się z dzieckiem. Nowoczesny design kamery sprawia, że idealnie pasuje do każdego pokoju - można ją umieścić na stole, biurku lub przytwierdzić do ściany.

Rodzice oraz rodzina mogą na tablecie lub smartfonie zobaczyć, co dzieje się z dzieckiem nawet jeśli przebywają z dala od domu. Umożliwia to aplikacja mydlink Baby, przesyłająca dane za pośrednictwem chmury mydlink, dzięki czemu są one dostępne o każdej porze i z dowolnego miejsca. Konfiguracja kamery jest bardzo prosta i nie wymaga instalowania skomplikowanego oprogramowania.

Kamera EyeOn Baby trafi do sprzedaży na początku lutego w sugerowanej cenie 599zł brutto.