Kamera internetowa Tracer z czytnikiem kart microSD

Tracer Flash Cam to nowa kamera internetowa przeznaczona przede wszystkim dla użytkowników notebooków. Na uwagę zasługuje fakt, że może być ona podłączana do portu USB bez używania kabla. Godny odnotowania jest także wbudowany czytnik kart pamięci microSD.

Nowa kamera internetowa o nazwie Tracer Flash Cam została stworzona przede wszystkim z myślą o użytkownikach notebooków. Wtyczka USB umieszczona w podstawie urządzenia sprawia, że może być ono podłączane do komputera bez użycia kabla. W zestawie dostarczany jest jednak zwijany przewód USB, zwiększający możliwości w zakresie wyboru optymalnego miejsca dla kamery. Składana obudowa w połączeniu z niewielkimi gabarytami ułatwiają natomiast jej przenoszenie.

Kamera internetowa Tracer z czytnikiem kart microSD

Niewielkie rozmiary kamery ułatwiają jej przenoszenie

Dzięki obsłudze standardu USB Video Class (UVC) kamera nie wymaga instalowania sterowników. Oferuje wówczas rozdzielczość 300 tysięcy pikseli. Po zainstalowaniu oprogramowania dostarczanego w zestawie dostępna jest funkcja interpolowania obrazu do rozdzielczości 2560x1920 pikseli. Wewnątrz obudowy poza przetwornikiem CMOS umieszczony został także mikrofon oraz czytnik kart pamięci microSD.

Kamera internetowa Tracer z czytnikiem kart microSD

Kamera może być podłączana do notebooka bez użycia kabla

Urządzenie objęte dwuletnią gwarancją jest sprzedawane w cenie 54,90 zł.