Kamera samochodowa Ranking 2017 Orllo Electronics. Najnowsze kamery samochodowe testy 2017 Orllo Electronics

Firma Orllo Electronics jest czołową firmą w branży elektroniki użytkowej, m.in. kamery samochodowe. Kamery samochodowe ze znakiem Orllo są odzwierciedleniem prestiżu, podbijając rynek europejski w tym Polskę.

Dział obsługi klienta i doradztwa technicznego realizują strategię profesjonalnego i rzetelnego podejścia do Klienta na najwyższym światowym poziomie.

Orllo Electronics jest ekspertem w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, mających na celu poprawę bezpieczeństwa i ochrony pojazdów, ludzi i mienia. Ogromny asortyment produktów Orllo z pewnością zadowoli zróżnicowane gusta użytkowników. I tak, przykładowo, w ofercie kamer samochodowych znajdziemy urządzenia klasyczne, jak i wideorejestratory montowane na lusterko lub zamiast lusterka fabrycznego, kamery samochodowe na podczerwień z kamerą tylną cofania w zestawie, z wbudowanym modułem GPS, WiFi, Bluetooth, a nawet na kartę SIM.

Nowość 2017 – kamera samochodowa Orllo Falcon 4K

Kamera samochodowa rejestrator Orllo Falcon 4K Full HD dedykowana jest najbardziej wymagającym użytkownikom, dla których kluczowe znaczenie ma doskonała jakość nagrania. Zastosowanie przetwornika OmniVision OV4689 4Mpix wraz z jasnym, szerokokątnym obiektywem gwarantuje uzyskanie interpolowanej rozdzielczości 4K przy 25 kl./s.

Wideorejestator samochodowy Falcon 4K z Wifi umożliwia komunikację kamery ze smartfonem, zdalne sterowanie wideorejestratorem samochodowym, przesyłanie danych w tym wideo. Kamera samochodowa z Wifi jest urzeczywistnieniem najnowszych trendów technologicznych.

Kamera samochodowa została wyposażona także w moduł GPS wbudowany na stałe w kamerę, czujnik ruchu, tryb parkingowy, które skutecznie zabezpieczają auto podczas naszej nieobecności. Niewielkie wymiary czynią ją dyskretną.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

 • Format zdjęć i wideo MP4/h.264
 • Rozdzielczość nagrań wideo 4K 25 kl./s., 1080p 60 kl./s
 • Wyświetlacz (przekątna) 2,4 cale/cali
 • Kąt widzenia 150 stopni
 • Przydatne funkcje: rozdzielczość 4K Ultra FHD, wbudowany moduł GPS, wbudowany moduł WIFI, tryb parkingowym, czujnik ruchu.
Kamera samochodowa Ranking 2017 Orllo Electronics. Najnowsze kamery samochodowe testy 2017 Orllo Electronics

Bestseller 2016/2017 - Rejestrator samochodowy Orllo LX-40 Dual PRO

Orllo LX-40 Dual PRO to zaawansowana technologicznie i niezwykle funkcjonalna kamerka samochodowa wbudowana w lusterko, która cieszy się największą popularnością nieprzerwanie od czasu wprowadzenia jej do sprzedaży przez firmę Orllo Electronics.

Zakładamy ją jako nakładkę na zwykłe lusterko wsteczne w samochodzie. Zastosowanie prostego systemu Smart Fix pozwala na montaż i demontaż na lusterko w kilka sekund.

Kamera samochodowa w lusterku nie zasłania widoku przez przednią szybę i doskonale komponuje się z wnętrzem pojazdu.

Powierzchnia lustra pokryta jest specjalną warstwą antyrefleksyjną, która niweluje możliwość oślepienia kierowcy w warunkach nocnych. Obraz wyświetlany jest bezpośrednio pod powierzchnią lusterka na powierzchni wyświetlacza o przekątnej aż 5 cali.

Kamera została wyposażona w funkcję asystenta kierowcy ADAS, której zadaniem jest ostrzeganie przed zjechaniem z pasa ruchu, po którym aktualnie się poruszamy.

Co ciekawe, w komplecie znajdziemy też drugą, wodoszczelną kamerkę tył/cofania, którą montujemy z tyłu pojazdu. Przydaje się ona w czasie cofania, wyświetlając nam linie pomocnicze. Obraz można nagrywać z obu kamerek jednocześnie .

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

 • Format zdjęć i wideo MOV/h.264
 • Rozdzielczość nagrań wideo 1080p 30 kl./s z kamery przedniej
 • Wyświetlacz (przekątna) 5 cale/cali
 • Wyświetlacz (technologia) LCD
 • Kąt widzenia 170 stopni
 • Przydatne funkcje: asystent kierowcy ADAS, tryb parkingowy, czujnik ruchu, dwie kamery, kamera cofania
Kamera samochodowa Ranking 2017 Orllo Electronics. Najnowsze kamery samochodowe testy 2017 Orllo Electronics

Hit 2016/2017 - Wideorejestrator Orllo LX-400 GTL DUAL 3x Kamera

Orllo LX-400 GTL DUAL jest nawigacją samochodową z kamerą wbudowaną w lusterko (dostępny jest również model montowany na stałe). Dział rozwoju Orllo Electronics przygotował wideorejestrator samochodowy z nieograniczoną funkcjonalnością, dzięki pracy pod kontrolą systemu Android 4.4 KitKat. Rejestrator wyposażony jest aż w trzy kamery:

 • kamera przednia 1920x1080p FullHD – 150 stopni
 • kamera tylna cofania 1280x720p HD – 150 stopni
 • wewnętrzna tylna

Trzecia kamera wewnętrzna znajduje się pod wyświetlaczem kamery przedniej i umożliwia prowadzenie wideo rozmów lub nagrywanie wnętrza auta. Nawigacja samochodowa online/offline umożliwia głosowe wybieranie adresów w Google Maps (rzeczywisty czas dojazdu), a w tle może jednocześnie pracować Yanosik z informacjami głosowymi o radarach i kontrolach. Mapy są bezpłatne.

Kamera samochodowa w lusterku Orllo to centrum multimedialne, wyposażone w slot kart SIM, co pozwala na wykonywanie połączeń telefonicznych oraz korzystanie z Internetu. Kamera lusterko posiada HOT Spot Wifi umożliwiający udostępnienie Internetu pasażerom.

Zainstalowany system Android służy do bezpłatnego pobierania dowolnych aplikacji ze sklepu Google Play. Możliwa nawigacja offline oraz online, np. Google Maps z funkcją głosowego wybierania punktu docelowego trasy. Pierwsza w Polsce kamera samochodowa z alarmem samochodowym i lokalizatorem GPS do śledzenia auta na żywo z poziomu aplikacji na smartfon lub przez stronę www. Jedyna kamera samochodowa podsiadająca możliwość zdalnego wysyłania zdjęć i wideo do sieci internetowej.

Kamera samochodowa z zestawem głośnomówiącym dzięki funkcji Bluetooth.

Już niedługo kamera samochodowa Orllo LX-400 GTL Dual będzie oferowana z bezpłatnym nielimitowanym dostępem do Internetu.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

 • Rozdzielczość nagrań wideo: 1080p 30 kl./s, 720p 30 kl./s
 • Nawigacja: bezpłatna, dożywotnia aktualizacja – mapy off-line lub on-line
 • Wyświetlacz (przekątna): 5 cale/cali
 • Wyświetlacz (technologia): Dotykowy IPS
 • Przydatne funkcje: moduł GSM (3G/4G LTE), moduł WIFI, moduł GPS, zestaw głośnomówiący Bluetooth, lokalizator GPS, Alarm samochodowy, Czujnik ruchu, slot na kartę SIM, kamera cofania
Kamera samochodowa Ranking 2017 Orllo Electronics. Najnowsze kamery samochodowe testy 2017 Orllo Electronics

Nowość 2017 - Kamera samochodowa Orllo HAWK

Kamera do auta Orllo HAWK oferuje nagrywanie filmów Full HD w 60 kl./s. To duża zaleta tej kamery samochodowej. Obraz jest bardzo płynny i przy okazji szczegółowy. Na wysoką jakość wpływ ma głównie przetwornik obrazu Sony Exmor, a także jasny, szklany obiektyw (f/1.8, kąt widzenia 170 stopni). Zaletą jest tutaj również funkcja WDR (Wide Dynamic Range), dzięki której uzyskamy szczegółowe nagrania również w trudnych warunkach oświetleniowych. W zestawie znajdziemy dwa sposoby mocowania – przyssawkę do szyby lub taśmę dwustronną 3M do stałego montażu.

Kamerka dysponuje łącznością Wi-Fi do komunikacji ze smartfonem (Android lub iOS).

Orllo HAWK to dyskretna, mini kamera, dostępna w przystępnej cenie oferowanej przez Orllo Electronics.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

 • Format zdjęć i wideo: MP4/h.264
 • Rozdzielczość nagrań wideo: 1080p 30 kl./s, 720p 30 kl./s
 • Wyświetlacz (przekątna): 2,4 cale/cali
 • Kąt widzenia: 170 stopni
 • Przydatne funkcje: dwa sposoby mocowania, wbudowany moduł WIFI, przetwornik obrazu SONY Exmor, czujnik ruchu, funkcja parkingowa.
Kamera samochodowa Ranking 2017 Orllo Electronics. Najnowsze kamery samochodowe testy 2017 Orllo Electronics

Bestseller 2016/2017 - Orllo XPRO 4K Full HD kamera samochodowa sportowa

Testowana przez nas kamera Orllo XPRO 4K to dobra propozycja dla osoby, która poszukuje profesjonalnej kamery sportowej z funkcją rejestratora jazdy. Kamera sportowa wyposażona jest w zestaw samochodowy – ładowarkę samochodową i przyssawkę do szyby. Rejestrator posiada tryb samochodowy – autostart i czujnik ruchu. Przetwornik Sony Exmor umożliwia nagrywanie w rozdzielczości 4K/25kl.

W zestawie znajdziemy zapasową, drugą baterię, co jest niezaprzeczalnym atutem dla aktywnych, żadnych przygód użytkowników.

Pozytywny obraz produktu uzupełnia szeroka gama akcesoriów, które umożliwią montaż kamery na kasku, ramie motoru, pasku, a nawet na ręce.

Kamera sportowa Orllo XPRO jest doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy poszukują nieszablonowej kamery do auta z wieloma funkcjami przydatnymi również w terenie.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

 • Format zdjęć i wideo
 • MP4/h.264
 • Rozdzielczość nagrań wideo
 • 4K 25 kl./s, 2K 30 kl./s, 1080p 60 kl./s
 • Wyświetlacz (przekątna)
 • 2,4 cale/cali
 • Kąt widzenia
 • 170 stopni
 • Przydatne funkcje: funkcja kamery samochodowej z autostartem, wbudowany moduł WIFI, przetwornik obrazu SONY Exmor, bogaty zestaw mocowań, czujnik ruchu, Slow motion, zdjęcia seryjne.
Kamera samochodowa Ranking 2017 Orllo Electronics. Najnowsze kamery samochodowe testy 2017 Orllo Electronics