Kampania "Mama TomTom" już ruszyła!

Warszawa, 17 kwietnia 2012r. - Firma TomTom, lider na rynku nawigacji GPS, rozpoczęła wczoraj kampanię promująca bezpieczeństwo na drodze, skierowaną do mam.

Platformą komunikacji jest strona internetowa http://www.mamatomtom.pl, na której kobiety będą mogły dowiedzieć się jak bezpiecznie poruszać się na drodze oraz czerpać inspiracje do kolejnych podróży od innych użytkowniczek portalu. Założeniem kampanii jest edukacja mam na temat zasad bezpiecznego podróżowania oraz zachęcenie do dzielenia się swoimi doświadczeniami  i wspomnieniami z wyjazdów. Mamy będą mogły wrzucać swoje zdjęcia z podróży, czytać komentarze i pomysły na udaną podróż od innych mam oraz korzystać z różnych tras podróży przygotowanych specjalnie z myślą o rodzinach.

Wszyscy posiadacze nawigacji TomTom, niezależnie od modelu, będą mogli wziąć udział w konkursie fotograficznym "Mamo, było super!", w którym 2 osoby tygodniowo wygrają zwrot całej sumy wydanej na nawigację TomTom. Tematyka zdjęć: rodzinne podróże z nawigacją TomTom. Dodatkowo pierwszych 600 mam, które zakupi pomiędzy 1 kwietnia a 31 maja 2012 nawigację TomTom VIA120 lub TomTom VIA 125  może uzyskać zwrot  100 PLN.  W promocji biorą udział produkty zakupione w sklepach Saturn, MediaMarkt i MediaExpert.

Kampania trwa od 16 Kwietnia do 31 Maja 2012.

Patronami medialnymi kampanii są: www.MobilneKobiety.pl, www.eMaluszki.pl oraz www.eBrzuszek.pl.

Mama TomTom

Mama TomTom

Więcej informacji:

www.tomtom.com

www.facebook.com/TomTomPolska

O firmie TomTom

Założona w 1991 firma TomTom (AEX:TOM2) jest wiodącym na świecie dostawcą produktów i usług lokalizacyjnych i nawigacyjnych ukierunkowanym na dostarczenie wszystkim kierowcom najlepszych na świecie doświadczeń nawigacyjnych. Firma, z siedzibą główną w Amsterdamie w Holandii, zatrudnia ponad 3500 pracowników i sprzedaje swoje produkty w ponad 40 krajach.

Nasze produkty to przenośne nawigacje, wbudowane systemy nawigacyjne, rozwiązania do zarządzania flotą samochodów, mapy oraz serwisy działające w czasie rzeczywistym, wliczając w to nagrodzoną technologię TomTom HD Traffic.

Najnowsze trasy, w tym informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym są dostępne pod adresem: http://www.tomtom.com/livetraffic/

Więcej o firmie TomTom pod adresem www.tomtom.com