Kane & Lynch w planie wydawniczym Eidos Interactive

Niedawno, powołując się na magazyn Game Informer, informowaliśmy o planowanym tajemniczym projekcie twórców Hitmana - taktycznej grze akcji Kane & Lynch. Dziś wiadomo, że wydawcą nowego dzieła ze studia IO Interactive będzie Eidos.

Kane & Lynch w planie wydawniczym Eidos Interactive
Informację podał jej wyłączny partner w Polsce - Cenega Poland. Wraz z tą wiadomością otrzymaliśmy dawkę nowości związanych z grą.

Kane & Lynch: Dead Men to mroczna opowieść o dwóch mężczyznach, oczekujących na wykonanie wyroku śmierci. Jeden z nich jest najemnikiem, drugi - psychopatą. Obaj muszą wyruszyć na pełną przemocy wyprawę, w trakcie której ich nienawiść do siebie sięgnie zenitu.

"Czegoś takiego jeszcze nie było - zarówno pod względem grafiki, jak i samej rozgrywki. Innowacyjne technologie IO i graficzna maestria serii Hitman oraz Freedom Fighters wynosi ten produkt na zupełnie nowy poziom. Dodajmy do tego wciągającą fabułę, antybohatera i psychopatę, a otrzymamy Kane & Lynch: Dead Men - niesamowite przeżycie następnej generacji." - zapowiada grę Larry Sparks - dyrektor do spraw marek w Eidos.

Kane & Lynch: Dead Men to trzecioosobowa strzelanka z niepowtarzalną fabułą, koniecznością współpracy pomiędzy bohaterami, gęsto zaludnionymi, rzeczywistymi lokacjami i sporą dozą brutalności. Gra dostępne będzie na Xbox 360 i PC. Premiera w 2007 roku.