Kapitan WU - spróbuj powtórzyć podniebny wyczyn kapitana Wrony

W App Store pojawiła się polska gra zręcznościowa nawiązująca do wyczynu słynnego kapitana Tadeusza Wrony na warszawskim Okęciu. Grę mogą za darmo pobrać wszyscy użytkownicy sklepu Apple.

Kapitan Wu

Kapitan Wrona po brawurowym lądowaniu został bohaterem również w internecie, a zwłaszcza na Facebooku. Teraz powstała już nawet pierwsza gra o tym wyczynie.

- Pomysł na grę narodził się po słynnym już awaryjnym lądowaniu na warszawskim Okęciu. Tą grą chcieliśmy dać również wyraz naszego uznania dla umiejętności i warsztatu lotniczego kapitana - powiedział Norbert Kilen, pomysłodawca gry z Think Kong.

Kapitan Wu jak Wrona

Kapitan WU to prosta gra zręcznościowa, która powstała w dwa dni i obecnie dostępna jest na AppStore. Gracz wciela się w niej rolę pilota samolotu pasażerskiego a jego zadaniem jest bezpieczne wylądowanie samolotem na lotnisku przy awarii podwozia.

Czy uda Ci się wylądować bez podwozia?

Jeżeli mamy iPada lub iPhone’a możemy więc za darmo sprawdzić się w roli Kapitana Wrony - czy nam również uda się posadzić wielką maszynę na warszawskim lotnisku? Też możemy to sprawdzić.