Karcher VC 4, czyli najnowszy odkurzacz bezprzewodowy 2w1 - jakie funkcje posiada?

Odkurzacz pionowy VC 4 to najnowsze urządzenie sprzątające marki Karcher. Czym się charakteryzuje i jakie funkcje posiada?

Na rynku pojawił się nowy odkurzacz pionowy Karcher VC 4, który działa bezprzewodowo i został wyposażony w multicyklonowy system czyszczenia z filtrem HEPA 12. Zasilanie bateryjne pozwala na sprzątniecie każdego pomieszczenia, bez konieczności przełączania przewodu. Do tego, odkurzacz posiada także możliwość zamiany klasycznego modelu na model ręczny, dzięki czemu sprawnie będzie można posprzątać trudno dostępne miejsca.

Za sprzątanie odpowiada bezszczotkowy silnik wysokoobrotowy zapewniający stałą moc zasysania (150 mbar) oraz duża, napędzana ssawka podłogowa obracająca się w zakresie 180 stopni. Minimalny czas pracy urządzenia na jednym naładowaniu wynosi ok. 60 min.

Odkurzacz bezprzewodowy Karcher VC 4 jest przeznaczony do sprzątania różnego rodzaju podłóg, dywanów i wykładzin, a także tapicerek czy mebli. Stacja ładująca nie musi być przymocowana do ściany i umożliwia przechowywanie odkurzacza razem z akcesoriami.

  • Poziom mocy akustycznej: 79 dB
  • Napięcie baterii: 18 V
  • Min. czas pracy: 60 min
  • Czas ładowania baterii do 100% pojemności: 3,5 h
  • Waga bez akcesoriów: 1,3 kg
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 270 x 139 x 1110 mm
Karcher VC 4, czyli najnowszy odkurzacz bezprzewodowy 2w1 - jakie funkcje posiada?

Odkurzacz bezprzewodowy Karcher VC 4 można kupić za 989 zł.

Sprawdźcie również jaki oczyszczacz powietrza kupić. Ranking 2020