Kaskader znów w akcji

Popularna przed laty gra Stunts powraca w nowej wersji.

Starsi gracze przypominają sobie zapewne wiekową już grę o nazwie Stunts. Tytuł ten pozwalał użytkownikowi na udział w wyścigu, podczas którego samochody wykonywały najróżniejsze ewolucje. Przed laty produkt ten był obowiązkową pozycją wśród graczy, a teraz dzięki Infogrames powraca w oprawie godnej trzeciego tysiąclecia i z nieco zmienioną nazwą - Stunt GP.

Zasady rozgrywki pozostają niezmienione, ale za to liczba dostępnych opcji ulegnie poszerzeniu. Przede wszystkim pojawi się ponad 16 rodzajów pojazdów podzielonych dodatkowo na trzy klasy. Możliwa będzie też modyfikacja ich układów jezdnych oraz innych elementów konstrukcyjnych służących do wykonywania ewolucji. Na trasach rozmieszczonych zostanie wiele bonusów pozwalających na zwiększenie prędkości lub poprawę przyczepności pojazdów. Warto również wspomnieć o kilku trybach rozgrywki: klasyczny wyścig, jazda na czas, sesja treningowa oraz liga. Oczywiście w grze znajdziemy też rozgrywkę multiplayer.

Zakończenie produkcji planowane jest na koniec lata bieżącego roku. Tak więc Stunt GP powinien trafić do sklepów w USA już w pierwszych dniach jesieni. W sprzedaży ukażą się wersje na platformy PC i Dreamcast.


Zobacz również