Kaspersky TDSSKiller 2.7.38.0 - zwalczaj zagrożenia typu rootkit

Kaspersky TDSSKiller to narzędzie do zwalczania zagrożeń typu rootkit. Najnowsza wersja aplikacji dostępna jest na naszej stronie.

Kaspersky TDSSKiller to program stworzony przez znanego producenta aplikacji antywirusowych. Jego zadaniem jest ochrona naszego systemu operacyjnego, a konkretnie wykrycie i usunięcie znajdujących się w nim zagrożeń typu rootkit . Są to szczególnie niebezpiecznie szkodniki, które modyfikują funkcję API i potrafią ukrywać niebezpieczne pliki i procesy. Nadto mogą zainstalować w systemie niewidzialne napędy. TDSSKiller posiada wysoką wydajność. Aplikacja posiada wygodny interfejsinterfejs graficzny, dzięki któremu nawet mniej zaawansowani użytkownicy oczyszczą system z zagrożeń.

Kaspersky TDSSKiller wykrywa zagrożenia z rodziny Rootkit.Win32.TDSS{, bootkity i rootkity. Po uruchomieniu programu następuje skanowanie systemu, a w przypadku znalezienia szkodnika rozpoczyna się jego usuwanie. Każda kolejnej wersji aplikacji posiada bardziej rozbudowaną bazę zagrożeń i może lepiej radzić sobie z potencjalnymi infekcjami.

Zapraszamy do pobierania programu z naszego serwera.