Katakumby - kolejna część Dark Ages of Camelot

Mythic Entertainment udostępnił zwiastuny nowego dodatku do bardzo popularnej gry RPG Dark Ages of Camelot. Catacombs czyli Katakumby wprowadzają kolejne zmiany do gry, takie jak nowe klasy postaci i nowe modele bohaterów.

Dark Ages of Camelot to typowy RPG przeznaczony do gry w trybie online. Najnowszy dodatek do niej jest aktualnie w fazie testów i ma trafić do sklepów w USA w grudniu tego roku.

Akcja gry toczy się kilka lat po śmierci króla Artura. Gracz trafia do świata ogarniętego przez chaos, w którym zderzają się interesy Brytów zajmujących ziemie Albionu, Celtów z Hiberni i Skandynawskich barbarzyńców zajmujących położony daleko na północy Midgard.

Gra miała swoją premierę w 2001 roku. W ciągu trzech lat pojawiły się cztery dodatki, Katakumby są już piątym. W Katakumbach wciąż trwa wojna między Albionem, Hibernią, a Midgardem, lecz pojawia się także nowe niebiezpieczeństwo w postaci sił zła atakujących spod powierzchni Ziemi. Aby uchronić swój lud przed zagrożeniem musisz zejść do podziemi.

W nowym dodatku pojawiają się nowe klasy postaci - Heretyk (z Albionu), Warlock i Valkiria (z Midgardu), Wampir i Bainshee (z Hibernii), a także nowe modele bohaterów, przeprojektowane tak, by były bardziej dokładne i konfigurowalne.


Zobacz również