Kaufland: tani dekoder DVB-T2 dostępny tylko do środy

W najnowszej ofercie sklepu Kaufland pojawił się dekoder telewizji naziemnej DVB-T2 HEVC w niskiej cenie. Warto pośpieszyć się z zakupem.

Trzeci etap zmian nadawania bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce DVB-T2/HEVC za nami. Zmiana dotyczyła tym razem województw: łódzkiego, świętokrzyskiego, śląskiego, opolskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Kolejny i ostatni etap przełączania na DVB-T2 nastąpi 27 czerwca 2022. Zmiana będzie dotyczyć województw: lubelskiego, mazowieckiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego.

Jeśli dalej chcesz cieszyć się darmowym odbiorem telewizji naziemnej, sprawdź, czy Twój sprzęt jest zgodny z nowymi standardami. Obecnie obowiązujący DVB-T/MPEG-4 zostanie zastąpiony przez DVB-T2/HEVC/. Warto już wcześniej wyposażyć się w dekoder, który będzie obsługiwał nowy standard. Zakupu możecie dokonać na przykład w sklepie Kaufland.

Dekoder telewizji naziemnej DVB-T2 HEVC

W nowej ofercie sklepu Kaufland dostępny jest Dekoder Setty DVBT-T2 HEVC STDK-01, który kupimy w atrakcyjnej cenie za 69,99 zł. Jest on dostępny w ofercie sklepu tylko do 22 czerwca.

  • zgodny ze standardami: MPEG2/ MPEG4/
  • H.265/VC-1/AVS+pełne -T/T2
  • głębia koloru 10 bit
  • 1000 kanałów oraz programowane radio
  • Pamięć DDR2: 512 MB
Kaufland: tani dekoder DVB-T2 dostępny tylko do środy

Ciekawą ofertę dekoderów znajdziecie też w sklepie Carrefour oraz RTV Euro AGD.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: