KeeBook Creator w pięciu językach

Popularna aplikacja KeeBook Creator firmy KeeBoo Corporation jest obecnie dostępna dla użytkowników na całym świecie w pięciu wersjach językowych: angielskiej, francuskiej, włoskiej, niemieckiej i hiszpańskiej.

Aplikacja KeeBook Creator po raz pierwszy opublikowana w 1999 roku pod nazwą KeeBoo to darmowy program pozwalający użytkownikom na tworzenie wirtualnych książek składających się z modyfikowalnej multimedialnej zawartości pobieranej z Sieci i lokalnych dysków.

Proponowane obecnie w pięciu językach (angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański) przez firmę KeeBoo Corporation, oprogramowanie KeeBook Creator umożliwia użytkownikom zapisanie tworzonych z dowolnych plików 'wirtualnych książek' w formacie .zip, co rozszerza możliwości współdzielenia danych z użytkownikami Macintoshy oraz tymi, którzy nie są w stanie odtwarzać plików typu .exe. KeeBook Creator zapewnia także szybszy transfer 'sieciowych książek' od swojego poprzednika oraz oferuje opcję wysłania lub opublikowania KeeBooks, które automatycznie pobierają dokumenty z ich oryginalnej lokalizacji w Internecie zamiast wprowadzania zawartości sieciowej do samej KeeBook.

Każda z proponowanych pięciu wersji językowych KeeBook Creatora jest dostępna darmowo do niekomercyjnego użytku na stronie producenta.

www.keeboo.com


Zobacz również