"Kel'Thuzad czasowo niedostępny"

Jeżeli gracie w World of WarCraft, na pewno wiecie, że patch o nazwie Shadow of the Necropolis wprowadził do gry jedną z najbardziej wymagających lokacji, jakie dotychczas powstały.

"Kel'Thuzad czasowo niedostępny"
Chodzi oczywiście o Naxxramas czyli unoszącą się wysoko nad ziemiami Plaguelands nekropolię, którą zamieszkuje niezwykle potężny nieumarły - Kel'Thuzad.

Wciąż trwa wyścig o to, kto zabije przepotężnego wroga jako pierwszy. Ostatnio niemal udało się to jednej z czołowych, światowych gildii. Niemal, ponieważ kiedy grupa wreszcie dotarła do bossa okazało się, że nie da się go zabić.

Po dość długim starciu Kel'Thuzad nagle zniknął. Gracze czekali ponad 15 godzin, jednak boss się nie pojawił. Wielu twierdzi, że podobne sytuacje miały już miejsce w przeszłości.

Sprawą zainteresował się sam Blizzard - obiecał, że naprawi błąd tak szybko, jak to tylko możliwe. Pozostaje pytanie - czy firma nie powinna bardziej dopracowywać kolejnych lokacji zanim "otworzy je" dla graczy? A może pracownicy uznali, że zanim ktoś dotrze do końcowych bossów, zdążą wszystko dograć?