Kensington prezentuje dodatki do iPoda

W ofercie firmy Kensington zagościły nowe akcesoria do przenośnych odtwarzaczy muzycznych iPod. Mowa tu m.in. o głośnikach stereofonicznych SX2000 i stacji dokującej Entertainment Dock 500.

SX2000 to stereofoniczny system nagłaśniający o wymiarach 41,1 x 18,3 x 9,9 cm z wbudowaną ładowarką, pozwalającą na doładowanie akumulatorów iPoda w trakcie korzystania z głośników. Producent przekonuje, iż technologia lekkich i cienkich paneli dźwiękowych zastosowana do budowy zestawu zwiększa kąt emisji dźwięku oraz pozwala na zachowanie jego jakości w miarę zwiększania głośności. Do głośników można podłączyć także i inne odtwarzacze MP3 - połączenie odbywa się za pomocą złącza słuchawkowego. Cena zestawu wynosi 479 zł netto.

Kensington prezentuje dodatki do iPoda

System głośników Kensington SX2000

Entertainment Dock 500 to stacja dokująca z dołączonym pilotem zdalnego sterowania - pozwala on sterować funkcjami iPoda z odległości 15 metrów. Dzięki wbudowanym w stację portom RCA i S-Video zapisane w pamięci odtwarzacza pliki multimedialne można prezentować na ekranie monitora komputerowego bądź telewizora. Cenę za stację Entertainment Dock 500 ustalono na 305 zł netto.

Zobacz również:

Kensington prezentuje dodatki do iPoda

Stacja dokująca Kensington Entertainment Dock 500

Więcej informacji: Kensington