Kevin sam w domu królem reklamy - czyli jak zarobić 60 tys. zł w 30 sekund?

Okazuje się, że filmy z Kevinem to najcenniejszy grudniowy kąsek - zgarnął najwięcej pieniędzy z reklam. Polsat zwiększył cenę za reklamy, którymi przerywane będą filmy w grudniu na antenie tej stacji. A najdroższe reklamy będzie miał właśnie Kevin sam w domu i Kevin sam w Nowym Jorku.

Kevin sam w domu

Właśnie pisałem o tym, że oglądanie Kevina i Szklanej Pułapki to nasza nowa świąteczna tradycja. Rok temu, czyli w grudniu 2010 roku Polsat nie zamierzał emitować Kevina, ale po ostrych protestach internautów (akcja Polsat zabił święta na Facebooku) ostatecznie stacja dała za wygraną i wyemitowała komedię z Macaulayem Culkinem. Efekt? Aż 4,2 miliona widzów oglądało Kevina w święta na Polsacie - był to najpopularniejszy film poprzednich świąt.

Kevin sam w  Nowym Jorku

Kevin sam w Nowym Jorku

Jak zarobić 60 tys. zł w pół minuty? Zatrudnić Kevina!

Polsat wyemituje film Kevin sam w domu już 6 grudnia - za emisję spotu w przerwie tego filmu reklamodawcy zapłacą od 55 do 59,5 tys. zł (reklama 30 -sekundowa). Dokładnie rok temu w tym samym czasie ceny były znacząco niższe - ok. 40,3 tys. zł. Ale wtedy nie było przebojowego Kevina... Natomiast w Wigilię, 24 grudnia Polsat pokaże drugą część serii - Kevin sam w Nowym Jorku, a cena reklam w trakcie tego seansu również będą wyższe niż zazwyczaj - od 39,9 do 47,4 tys. zł.

Kevin - nowa świąteczna tradycja?

Dla mnie Kevin ma moc - a dla Was? Czy uważacie, że Kevin znów będzie najchętniej oglądanym filmem w najbliższe święta?