Kholat – oficjalny zwiastun premierowy

Niezależne studio deweloperskie IMGN.PRO wraz z CDP.pl mają przyjemność zaprezentować oficjalny zwiastun premierowy Kholat.

Kholat to gra eksploracyjna z elementami horroru, inspirowana prawdziwym wydarzeniem – tragedią na Przełęczy Diatłowa, w której dziewięcioro rosyjskich turystów zginęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Gracz zanurzy się w bezkresnej scenerii gór Ural i będzie się starał dowiedzieć, co tak naprawdę miało miejsce. Na każdym kroku pojawią się jednak kolejne pytania i wątpliwości.

Światowa premiera gry odbędzie się 10 czerwca 2015 roku. W polskiej wersji językowej w głównego narratora wcielił się Andrzej Chyra. Kholat będzie dostępny w wersji pudełkowej i cyfrowej w CDP.pl, a także w innych dobrych sklepach z grami.

Zobacz również:

  • Zdobądź przerażającą grę za darmo! Lepiej się pośpieszyć

Gra ukaże się także w pudełkowej wersji na wybranych terytoriach takich jak: Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Norwegia, Rosja, Słowacja, Szwecja, Węgry i Wielka Brytania. W Polsce Kholat ukaże się w wyjątkowo atrakcyjnym fizycznym wydaniu dzięki współpracy z partnerem dystrybucyjnym – firmą CDP.pl.

Łukasz Kubiak, IMGN.PRO – “Zwiastun, który dziś publikujemy stanowi podsumowanie naszej dobiegającej właśnie końca półtorarocznej pracy nad Kholat. Przez ten czas tytuł przebył drogę od ambitnego pomysłu kiełkującego w naszych głowach do gotowej gry oferującej kilka godzin rozgrywki i otwarty świat, w której narratorami są czołowi polscy oraz światowi aktorzy. Jedna rzecz jednak nie zmieniła się od samego początku – Kholat jest grą, która nie podąża za mainstreamowymi zasadami game designu, lecz stara się wytyczać własne, bazujące na wyobraźni i inteligencji gracza.”

Przy tej okazji IMGN.PRO wraz z CDP.pl z przyjemnością informują, że grę Kholat patronatem objęły dwa polskie media – Świat Wiedzy, czyli najchętniej kupowany magazyn popularnonaukowy w Polsce oraz PIXEL, magazyn o kulturze gier wideo.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: