KiSS VR-558 z dyskiem 300 GB

Z początkiem listopada, Veracomp wprowadzi do sprzedaży nowy odtwarzacz DVD i DviX firmy KiSS Technology. VR-558, jako następca modelu DP-588, który wyposażono w pojemniejszy dysk twardy oraz rozbudowany zestaw funkcji użytkowych.

Nowością jest wejście "trigger" 12V pozwalające na podłączenie i obsługę za pomocą pilota domowych urządzeń np. kontrolę świateł lub systemu zabezpieczeń. Dodatkowo, na frontowym panelu umieszczono analogowe wejścia adio i wdeo.

W modelu VR-558 powiększono do 300 GB twardy dysk. Można na min zmieścić do 450 godzin programu telewizyjnego, a samo nagrywanie zlecić przez Internet lub telefon komórkowy.

Nagrywarka KiSS VR-558 posiada wbudowany przetwornik skalujący obraz do 1080i. Technologia KML (KISS Markup Technology) umożliwia przeglądanie serwisów internetowych (Prognoza Pogody, Gry, Giełda, Reuters) także na tradycyjnych telewizorach dysponujących niższą rozdzielczością ekranu.

Cyfrowid KiSS VR-558 wyposażony w 300-gigabajtowy dysk twardy

Cyfrowid KiSS VR-558 wyposażony w 300-gigabajtowy dysk twardy

VR-558 pozwala również na odtwarzanie plików muzycznych oraz zdjęć cyfrowych. Tak jak poprzedni model urządzenie obsługuje formaty DVD, DivX (3.11, 4, oraz 5), DivX High Resolution, NeroDigital, XviD, Audio CD oraz Ogg Vobis. Model ten pełni także funkcję cyfrowego radia z dostępem do ponad 6000 stacji. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z komputerem PC a program PC-Link pozwala na kontrolę plików w komputerze.

Zmieniono także stylistykę obudowy urządzenia. Nowy model wyceniono na 3200 zł. Objęty jest dwuletnią gwarancją "door-to-door".

Dystrybutor:

http://www.veracomp.pl


Zobacz również