Kieszonkowe Gadu-Gadu

Producenci najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu ogłosili zakończenie prac nad mobilnymi edycjami swojego produktu. Nowe oprogramowanie jest już dostępne na stronie www.mobilnegadu.pl i współpracuje z najnowszymi telefonami komórkowymi i urządzeniami przenośnymi typu PDA.

Mobilne Gadu

Mobilne Gadu

Wraz z nadejściem ery mobilnej komunikacji na rynku zaczyna pojawiać się coraz więcej komunikatorów internetowych dla urządzeń przenośnych. Mobilne Gadu możliwościami nie ustępuje swojemu odpowiednikowi na peceta. Użytkownik ma do dyspozycji emotikonki, funkcję rozmowy głosowej, archiwum, opcję przesyłania danych, itd. Dochodzą do tego możliwości, które są dostępne tylko w urządzeniach przenośnych, takie jak wibracja przy odebraniu wiadomości, czy statystyki połączeń. Oczywiście aplikacja jest w pełni kompatybilna z danymi katalogowymi konkretnego konta, co oznacza bezproblemowy import listy znajomych oraz archiwum rozmów. Połączenie może być poprowadzone poprzez GPRS, EDGE, UMTS i WiFi.

Najnowsze wersje kieszonkowego Gadu współpracują z wszystkimi mobilnymi platformami firmy Microsoft (Smartphone, PocketPC, Windows Mobile) oraz platformami Java MIDP2.0/CLDC1.1 i Symbian S60.

Korzystanie z nowego produktu niestety nie jest całkiem darmowe. Uzytkownik zobowiązany jest do płacenia ustalonej sumy za określony czas dostępu do funkcji aplikacji oraz za ilość przesłanych danych.

Pobierz plik dla:

- PocketPC 2002/2003 i Windows mobile 5.0/6

- Windows Mobile 5.0/6 lub Microsoft Smartphone 2002/2003

- Symbian S60 v.2

- Symbian S60 v.3

- Java MIDP2.0/CLDC1.1

Więcej informacji można odnaleźć na domowej stronie projektu.