Kilkanaście godzin i dwie poważne awarie serwisu Banku Zachodniego WBK

Jeżeli chcesz skorzystać z systemu bankowości elektronicznej Banku Zachodniego WBK niestety nie masz na to obecnie szans. Awaria za awarią...

Wczoraj po godzinie 17 przestała działać strona Banku Zachodniego WBK. Po godzinie 21 na profilu społecznościowym banku pojawiła się jednak następująca informacja:

"Dostępne są już wszystkie serwisy, bzwbk.pl także. Jeszcze raz Was przepraszamy i życzymy spokojnej nocy!"

Osoby, któe uspokojone tym komunikatem odłożyły więc wykonanie przelewów na następny dzień spotkała jednak bardzo niemiła niespodzianka. System bankowości elektronicznej Banku Zachodniego WBK znowu bowiem przestał działać.

"Szanowni Klienci, w chwili obecnej trwa awaria serwisów internetowych banku. Pracujemy nad jej usunięciem. Jak tylko serwisy będą dostępne, poinformujemy Państwa. Bardzo przepraszamy!" - czytamy obecnie w kolejnym komunikacie banku.

Nic więc dziwnego, że klienci BZ WBK są obecnie mocno zdenerwowani:

"Ludzie, mam konto firmowe, od wczoraj próbuję puścić ludziom pensje! Sklep internetowy stoi, bo nie mogę sprawdzić przelewów od klientów !!!!! odchodzę, to nie jest normalne. A problemy są ciągle !" - czytamy w jednym z komentarzy na facebookowej stronie banku.