Kim zagramy w Warhammer Online?

Autorzy bardzo odważnej produkcji, Warhammer Online: Age of Reckoning, właśnie udostępnili opisy dwóch, z sześciu grywalnych ras, które znajdą się w grze. Na pierwszy ogień poszły waleczne Krasnoludy i brutalni Orkowie.

Kim zagramy w Warhammer Online?
Krasnoludy (Dwarfs) to bardzo stara, dumna i zaawansowana technologicznie rasa karłowatych wojowników stojących po "dobrej" stronie. Klasy, jakie oferuje to Ironbreaker, Hammerer, Rune Priest i Engineer.

Największymi wrogami "długobrodych" są Orkowie i Gobliny. Będzie to druga dostępna w grze nacja. Orkowie to potężni, dzicy wojownicy, którzy z okrzykiem wojennym na ustach rzucają się w wir walki, natomiast gobliny to ich mniejsi bracia - tchórzliwi, lecz posługujący się magią i dość nietypowymi wynalazkami...

W zależności od tego czy gracz będzie Orkiem czy Goblinem, będzie mógł podążać różnymi ścieżkami kariery: Black Orc, Beserker, Goblin Shaman albo Goblin Squig Herder.

Zapowiada się ostra walka, szczególnie, że do konfliktu dołączą jeszcze: Imperium, Wysokie Elfy, Mroczne Elfy i Chaos. Zainteresowani? Zapraszamy na oficjalną stronę gry.