Kinect otrzymuje pierwsze akcesoria

Najnowszego gadżetu od Microsoftu nie ma jeszcze na rynku, ale nie przeszkadza to zewnętrznym firmom w przygotowywaniu pierwszych akcesoriów dla Kinecta. Dziś, pierwsze z nich ujawniło Performance Designed Products. Niestety trafią one do sprzedaży dopiero pod koniec roku.

Firma zapowiedziała pierwsze trzy dodatki dla Kinecta. Są nimi specjalne uchwyty, umożliwiające zawieszenie urządzenia w różnych miejscach, lub dołączenie go do telewizora. Dzięki nim zwolnimy trochę miejsca przed naszym odbiornikiem.

Za piętnaście dolarów nabyć można uchwyt na ścianę. Dwa razy tyle kosztuje specjalny statyw, który możemy ustawić na podłodze. O czterdzieści dolarów uszczupli nasze osczędności zestaw umożliwiający podczepienie Kinecta do obudowy telewizora. Wśród nowości od PDP znajdziemy także kabel przedłużający ten, który domyślnie dołożono do gadżetu Microsoftu. Za "dziewięć stóp przyjemności" trzeba jednak zapłacić aż pięćdziesiąt dolarów.

Zobacz również:

  • Lidl - urządzenia znanych marek, które kupisz w niższej cenie [27.01.2023]

Opisane akcesoria trafią do sprzedaży dopiero w listopadzie tego roku. W tym samym miesiącu będziemy też mogli nabyć samego Kinecta.

Performace Designed Products oferuje już kilka drobiazgów posiadaczom konsoli Xbox 360. Znajdziemy wśród nich między innymi kontrolery z podświetleniem LED i pady, których design inspirowany jest filmem TRON. Producent ma w swej ofercia także dodatek do gry Rock Band, składający się z koncertowego oświetlenia i maszyny generującej dym. PDP ma swej ofercie również akcesoria dla pozostałych konsol znajdujących się w sprzedaży.