Kingdom Come 2 ogłoszony na E3? Pojawił się tajemniczy stream

W ostatnim czasie w sieci znacznie wzrosła aktywność Koch Media oraz studia Warhorse. Z myślą o E3 pojawiła się nawet tajemnicza witryna, która może zwiastować zapowiedź Kingdom Come: Deliverance 2, podczas nadchodzącej imprezy.

Targi E3 zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji firma Koch Media udostępniła w sieci stronę www.weknowsomethingyoudontknow.com, co w wolnym tłumaczeniu znaczy "wiemy coś, czego wy nie wiecie". Po uruchomieniu witryny widzimy transmisję z Twitcha. Obraz pokazuje nam biurko z komputerem. Możemy jednak zobaczyć też inne elementy, przywodzące na myśl skojarzenia ze średniowieczem, takie jak korona czy buława. W związku z tym, że w akcję włączone jest studio Warhorse, możemy się spodziewać, że niebawem nastąpi ogłoszenie gry Kingdom Come: Deliverance 2, ponieważ przedmioty jednoznacznie kojarzą się z tym tytułem.

PR Manager Warhorse Studio na Twitterze napisał, że przyszły tydzień będzie zwiastował w wiele niespodzianek, a jego pozostała aktywność w serwisie pozwala twierdzić, że nowa gra od Warhorse nadciąga.

Na chwilę obecną nic nie jest przesądzone, nie ma też żadnych oficjalnych informacji na ten temat, jednak możemy się spodziewać, że nadchodzące dni przyniosą wiele nowości z obozu Koch Media oraz Warhorse Studio.

Zobacz także: Chivalry 2 – recenzja gry. Najlepsza sieciowa zabawa od lat