Kingdom Come 2 ogłoszony na E3? Pojawił się tajemniczy stream

W ostatnim czasie w sieci znacznie wzrosła aktywność Koch Media oraz studia Warhorse. Z myślą o E3 pojawiła się nawet tajemnicza witryna, która może zwiastować zapowiedź Kingdom Come: Deliverance 2, podczas nadchodzącej imprezy.

Targi E3 zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji firma Koch Media udostępniła w sieci stronę www.weknowsomethingyoudontknow.com, co w wolnym tłumaczeniu znaczy "wiemy coś, czego wy nie wiecie". Po uruchomieniu witryny widzimy transmisję z Twitcha. Obraz pokazuje nam biurko z komputerem. Możemy jednak zobaczyć też inne elementy, przywodzące na myśl skojarzenia ze średniowieczem, takie jak korona czy buława. W związku z tym, że w akcję włączone jest studio Warhorse, możemy się spodziewać, że niebawem nastąpi ogłoszenie gry Kingdom Come: Deliverance 2, ponieważ przedmioty jednoznacznie kojarzą się z tym tytułem.

PR Manager Warhorse Studio na Twitterze napisał, że przyszły tydzień będzie zwiastował w wiele niespodzianek, a jego pozostała aktywność w serwisie pozwala twierdzić, że nowa gra od Warhorse nadciąga.

Zobacz również:

  • King's Bounty 2 - mocno limitowana edycja już w sprzedaży. Warto się pospieszyć

Na chwilę obecną nic nie jest przesądzone, nie ma też żadnych oficjalnych informacji na ten temat, jednak możemy się spodziewać, że nadchodzące dni przyniosą wiele nowości z obozu Koch Media oraz Warhorse Studio.

Zobacz także: Chivalry 2 – recenzja gry. Najlepsza sieciowa zabawa od lat