Kingston HyperX Fan - wyposażone w dwa wentylatory chłodzenie dla pamięci HyperX

Firma Kingston zaprezentowała nowe chłodzenie przeznaczone do współpracy z pamięciami należącymi do rodziny HyperX. Nosi ono oznaczenie HyperX Fan i korzysta z mocy dwóch 60-milimetrowych wentylatorów.

HyperX Fan przeznaczony jest dla osób, które chcą "wycisnąć ostatnie poty" z zamontowanych w swoim komputerze pamięci z rodziny HyperX. Dostępny w niebieskim kolorze system (dzięki temu idealnie komponuje się z chłodzonymi pamięciami) zbudowany został z anodyzowanego aluminium oraz dwóch 60-milimetrowych wentylatorów, które podczas pracy generują hałas na poziomie 28 dB i są podświetlane niebieskimi diodami LED.

"Na imprezach Lan Party oraz światowych zawodach overclockerów, entuzjaści pamięci HyperX zwracali nam uwagę, że potrzebują fajnie wyglądającego coolera mogącego je schłodzić" - powiedział Dara Sun z firmy Kingston.

Chłodzenie zostało wycenione na 23 USD i objęte roczną gwarancją. Można je również zakupić wraz z dwoma przeznaczonymi do współpracy z procesorami Intel Core i7 6-gigabajtowymi (3 x 2 GB) zestawami Triple Channel KHX14400D3T1FK3/6GX (DDR3-1800, 297 USD) i KHX16000D3T1FK3/6GX (DDR3-2000, 334 USD).

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nowe rozwiązanie: