Kingston wprowadza trójkanałowe pamięci HyperX DDR3 2 GHz

W ofercie Kingston Technology pojawiły się nowe pamięci HyperX DDR3 taktowane zegarem 2 GHz. Według producenta są to obecnie najszybsze dostępne na rynku trójkanałowe pamięci, przystosowane do pracy z platformami zbudowanymi w oparciu o chipset X58.

Nowe pamięci zostały zaprojektowane specjalnie dla użytkowników płyt głównych z układem X58. Są zgodne ze specyfikacją Intel XMP (Extreme Memory Profile) i pracują z rekomendowanym przez firmę Intel napięciem 1,65 V. Wartości opóźnień to 9-9-9-27. Paweł Śmigielski, dyrektor generalny Kingston Technology na Europę Środkową i Wschodnią, twierdzi że nowy produkt jest "idealnym rozwiązaniem dla entuzjastów overclockingu i gier komputerowych, sięgających zawsze po najnowsze rozwiązania technologiczne". Podkreśla, że "HyperX DDR3 2 GHz mogą być podkręcane zarówno manualnie, jak i za pomocą specyfikacji XMP".

Nowe pamięci z rodziny HyperX są oferowane w zestawach zawierających trzy moduły o pojemności 1 GB każdy

Nowe pamięci z rodziny HyperX są oferowane w zestawach zawierających trzy moduły o pojemności 1 GB każdy

Pamięci oznaczone symbolem KHX16000D3K3/3GX są oferowane w zestawach zawierających trzy moduły o pojemności 1 GB każdy. Objęto je dożywotnią gwarancją i całodobowym wsparciem technicznym. Sugerowana przez producenta cena detaliczna kształtuje się na poziomie 1170 złotych brutto.


Zobacz również